08 Nisan 2015

Sunny Ürün Erime Yaptı!

30 Ocak 2015 tarihinde severek almış olduğum Sunny Kettle, mutfak tezgahını sildiğim bir esnada elime aldığımda taban kısmının erimeye başladığını görünce hemen fişi prizden çektim ancak erimeye engel olamadım. Kettle'ı servise götürdüğümde gözle bakarak üzerine yakıcı bir madde dökülmüştür dediler. Böyle olmadığını kanıtlamak için cihazı fabrikaya göndermek istesem de ancak resimlerini gönderebileceklerini söylediler. 03 Nisan'da beni arayıp fabrikanın da aynı doğrultuda düşünceye sahip olduğunu bildirdiler. Nasıl oluyor da hiçbir inceme yapmadan gözle bakarak böyle bir kanaate varabiliyorsunuz. Ayrıca fabrikaya mail atıp cihazı göndermek istesem de fabrika ürünü göndermemi istemedi.

Halil 1.452 Okunma

Cevaplar

  • Halil17 Nisan 2015

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, garanti ve işleyiş prosedürleri hakkında bilgi verilmiştir" demekle sorunu çözmüş olmuyorsunuz. Ya da telefonla arayıp "oluşan sorun kullanıcı hatası olarak değerlendirildi" demekle yetindiniz. Asıl siz eriyen malınızı incelemeye almaya bile cesaretiniz olmadı. Eğer malınıza sahip çıkmak isterseniz, eriyen cihaz tabanının neden eridiğini neden böyle bir arızanın meydana geldiğini araştırırsınız. Cevabınızı reddediyorum sayın Sunny yetkilileri.

  • Halil08 Nisan 2015

    "Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, garanti ve işleyiş prosedürleri hakkında bilgi verilmiştir" demekle sorunu çözmüş olmuyorsunuz. Ya da telefonla arayıp "oluşan sorun kullanıcı hatası olarak değerlendirildi" demekle yetindiniz. Asıl siz eriyen malınızı incelemeye almaya bile cesaretiniz olmadı. Eğer malınıza sahip çıkmak isterseniz, eriyen cihaz tabanının neden eridiğini neden böyle bir arızanın meydana geldiğini araştırırsınız. Cevabınızı reddediyorum sayın Sunny yetkilileri.

  • Sunny Temsilcisi08 Nisan 2015

    3164390 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, garanti ve işleyiş prosedürleri hakkında bilgi verilmiştir. Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Sunny Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön