Sunny Sürekli Bozulan TV İçin Servis Gelmiyor!

Huriye Ö. |

Sunny garanti kapsamındaki Axen televizyonumuz üçüncü kez bozuldu. Servisi tam 5 kez farklı günlerde aradık sürekli geleceklerini söylüyorlar ama yoklar. İki kez sözde sorunu giderdiklerini iddia ediyorlar ancak televizyon üçüncü kez bozuldu ve her tamire gittiğinde en az 10 gün sonra geliyor. Şu an 10 gündür de servisi bekliyoruz. Hala gelmediler bir türlü tamir edemedikleri ürünü almaya. Mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Randevu Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huriye Ö.
  24 Aralık
  19:03

  12 ya da 13 Aralık günü akşam saatlerinde servis gelip televizyonumuzu almıştı ve hala tamir sürecinde. Halen televizyonumuz gelmedi.

 • Huriye Ö.
  12 Aralık
  13:31

  Sadece servisin yönlendirileceği söylendi, hala beklemedeyiz servis gelecek diye. Gelirlerse buradan bildirimini yaparım ama henüz sorunumuz çözülmedi.

 • Huriye Ö.
  10 Aralık
  22:59

  Bu numaraya dönüş yaptığımda ben de ulaşamadım. Tekrar arasanız sevinirim. Bursa'daki servisiniz ile tekrar görüşme fırsatımız oldu bugün ve hiç hoş bir konuşma gerçekleştiremedik. Umarım sorunu çözebilirsiniz.

  Görüşmek üzere.

 • 10 Aralık
  10:33

  4373610 numaralı şikayet hakkında,

  Şikayetvar.com web sitesine yazmış olduğunuz konu (Sunny ürününüz) ile ilgili Sunny Çağrı Merkezi olarak sizinle iletişim kurmak istedik.

  Sitede belirtilen mevcut iletişim bilgileri ile size ulaşamamaktayız. 0212 412 14 14 numaralı Sunny Çağrı Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz, konu ile ilgili bazı detayları alarak size en yakın sürede yardımcı olacağız.

  Saygılarımızla