Sunny Servis Çok Yavaş!

Tc Şevval A. |

Yaklaşık 2 aydan uzun bir süre önce Antalya'da bulunan Sunny küçük ev aletleri yetkili servisine ekmek kızartma makinemin tuşunun basmadığından ve sürekli elektrik attırdığın dan dolayı bıraktım aradan o kadar uzun süre geçmesine rağmen bana dönüş yapan olmadı. 10 gün öncesi aradığımda gelen parçanın yanlış geldiğini ve en kısa sürede sorunun çözüleceği söylendi.

Fakat bugün tekrar aradığımda sanırım sizin içinden kopmuş bunu garanti kapsamayabilir diye dalga geçer gibi bir cevap aldım. 2 aydır orada bulunan ürünümün o zamanlar açılıp bakılmış olmasına karşın bugün mü ortaya çıkıyor garantiyi kapsamadığı, 2 aydır mağdur edilmekle beraber dalga geçilmiş durumuna düşmek hiç de hoş değil...

Etiketler :

Gösterge-Panel-Düğme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Şevval A.
  16 Ocak
  12:09

  aradan yine 1 ay geçmiş olmasına ragmen sunny den halen daha sonuç alamamış olarak beklemekteyim...

 • 13 Aralık
  10:38

  2164061 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Sorunu çözümlenmesi için konu takibi yapılarak sonuçlandırılarak bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Sunny Çağrı Merkezi