Sunny Ödemeyi Geciktiriyorlar!

Arif Ç. |

Tüketici hakem heyetini lehime vermiş olduğu kararla, ilgili firmadan ürünlerini iade edip paramı almam gerekmektedir. İlgili firmanın yetkili birimlerine ulaşılmıyor. Çağrı merkezlerini arıyorum hep aynı cümleyi tekrar ederek tarafınıza ulaşılacaktır diyorlar. Ne arayan var nede konuyla ilgilenen. Ayrıca kendi işimi takip edebileceğim bir muhatap ve telefonunu bildirmiyorlar. Biz sizden sadaka istemiyoruz hakkımızın iadesini istiyoruz. Nasıl ki ürünü ben satın alırken parasını hemen ödedi isem sizde aynı şekilde paramı hemen ödemeniz gerekmektedir etik olan da budur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif Ç.
  22 Nisan
  11:30

  Ben istediğiniz evrakları faksladım, bu gün mail gönderdim. Ayrıca evrakın aynısı hakem heyeti tarafından sizede gönderiliyor. Bu oyalamak değil de ne?

 • 22 Nisan
  10:56

  3193338 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, bilgi alınmıştır. Tarafımıza herhangi bir karar-sonucun gelmediği iletilmiştir. Gelecek bilgiye göre kullanıcımıza tekrar bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Sunny Çağrı Merkezi