Sunny Müşteri Memnuniyeti Sıfır.

Aziz İ. |

25.08.2015 tarihinde almış olduğum Sunny sn5ckm07 demle çay makinesi ürünü 4 ay kullandıktan sonra kendi kendine arızalandı. Sakarya'da yetkili servis olan buz-el servise götürdüm. 1 hafta içinde ürünün alt tablasını değiştirerek sorunumu çözdüler. 01.02.2016 tarihinde aynı ürün aynı arızadan tekrar sorun çıkardı ve aynı buz-el servis her cumartesi gidişimde sürekli olarak önümüzdeki cumartesi gelin ürününüz hazır demesine rağmen 5 haftadır oyalamaktan başka bir şey yapmamaktadır. Firmanın kendisiyle 2 hafta önce irtibata geçtiğimde biz hemen konuyla ilgileniyoruz demelerine rağmen hiçbir netice alınamamıştır. Ürünlerde kronik bir sorun olmakla birlikte müşteri memnuniyeti sıfırdır.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aziz İ.
  08 Mart
  21:00

  Sunnynin müşteri hizmetleri olsun servisleri olsun tamamen çözüm bulmamaya yönelik bir anlayış içerisinde oldukları için tekrardan söylüyorum 2 kat fazla para verin başka marka urun alın.

 • 07 Mart
  16:56

  5042263 numaralı şikayet hakkında,

  Şikayetvar.com web sitesine yazmış olduğunuz konu (Sunny ürününüz) ile ilgili Sunny Çağrı Merkezi olarak sizinle iletişim kurmak istedik.

  Sitede belirtilen mevcut iletişim bilgileri ile size ulaşamamaktayız. 0212 412 14 14 numaralı Sunny Çağrı Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz, konu ile ilgili bazı detayları alarak size en yakın sürede yardımcı olacağız.

  Saygılarımızla

  Sunny Çağrı Merkezi