16 Mart 2013

Sunny Kurulum Hatası!

İki gün önce Sunny televizyon aldım ve servise başvuruda bulundum, bugün servis eve gelmiş ve duvara asılan televizyon çok yükseğe asılmış bu durum beni çok üzdü ve hemen servisi aradım televizyonun çok yükseğe asılmış olduğunu memnun kalmadığımı beyan ettim .

Personel *** hanım bir yerlere bağlandı ve beni bekletmeye aldı sonuç olarak evde annemin , kardeşimin olduğunu onay aldıklarını düzeltmesini istiyorsam servis ücreti ödemem gerektiğini söyledi.

Televizyonu ben kendi odama aldım ailemin değil benim memnuniyetim önemli olmalı ve ben memnun değilim hatanızın telafisini yapmanızı rica ediyorum. Ben yanlış yerden delinen duvarımın hesabını sormuyorsam ücret talebinde bulunmuyorsam sizinde iki delik açmak için ek ücret istemeniz çok ayıp.

Şengül 339 Okunma

Cevaplar

  • Şengül14 Nisan 2013

    Ben ailemle görüştüm servis elemanları geldiğinde kutunun içinden çıkan vidaların çok kısa olduğunu bu vidalarla duvara monte edemeyeceklerini beyan etmişler. Bunun üzerine erkek kardeşim yan tarafta nalbur var ben alıp geleyim demiş evden çıktığında servis elamanları da hemen arkasından çıkmışlar. Kardeşim sokağın başında yakalamış zorla eve döndürmüş elemanlarınızı. Sonuç olarak zorla taktıkları için aileme boşuna suç atmasınlar bu işi yapan elemanlarınız profesyonel değil mi? neyi nereye monte edeceklerini bilmiyorlar mı? televizyonu tavana monte etmişler. Ben başka birisini çağırıp televizyonumu normal yerine taktırdım size vereceğim parayı başkasına verdim zaten size verseydim emin olun helal etmezdim. Hiç kurumsal bir firma değilsiniz sizi kınıyorum....

  • Sunny Temsilcisi20 Mart 2013

    1689129 numaralı şikayet hakkında, Şikayetvar.com web sitesine yazmış olduğunuz konu (Sunny ürününüz) ile ilgili Sunny Çağrı Merkezi olarak sizinle iletişim kurmak istedik. Sitede belirtilen mevcut iletişim bilgileri ile size ulaşamamaktayız.Konuyla ilgili olarak cihazınızın kurulumu sırasında anneniz ve erkek kardeşiniz kuruluma onay vermiştir. Cihazınızın 2. kurulumu ücret karşılığında yapılacaktır. Saygılarımızla Sunny Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön