06 Nisan 2016

Sunny Faturam Var,Garanti Belgem Yok.

29/07/2015 tarihinde almış olduğum elimde faturası olan Sunny çay demle ürünü servise verdim, ürün tamir olup geldi dediler ama evde denediğimde sorun devam ediyordu, ürünü tekrar servise bıraktım bu sefer herhangi bir form -teslim fişi vermeden aldılar önceki formdan takip edeceklerini söyleyerek. 08/03/2016 da teslim ettiğim ürün için arayan olmayınca bugün arayıp zorda olsa ürünü bulabildiler takip fişi vermediklerinden dolayı. Ürünün tamir edildiğini garanti belgesi ile alabileceğimi yoksa 50 TL ücreti olduğunu söylüyorlar. Elimde faturası olan bir ürünün garanti belgesini götüremediğim için 80 TL'ye aldığım ürüne 50 TL servis ücreti talep ediyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda da yardımcı olamayacaklarını garanti belgesi olması gerektiğini söylüyorlar.

Mehtap 617 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap 08 Nisan 2016

    Müşteri memnuniyetinin tarafınızca çok önemli olmadığını çok güzel dile getirdiniz. Yardımcı olmak için girişimde bulunacağınıza, ilgili prosüdürden bahsediyorsunuz. Yetkili servisin form düzenlemekten aciz olduğunu düşünüp saatlerce ürünü arayıp bulduğundan prosüdürlere ne kadar uyduğunuzunda bir göstergesi sanırım. Ürün sizde kalabilir yedek parça olarak kullanabilirsiniz.

  • Sunny Temsilcisi07 Nisan 2016

    5252554 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Fatura garanti belgesi yerine geçmeyeceği için garanti belgelerinin olmadığı durumlarda seri numarası üserinden işlem yapılır. Cihazın seri numarasının silindiği/olmadığı bilgisi alındı. Garanti kapsamında olmayacağı için garanti prosedürleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Sunny Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön