01 Eylül 2015

Sunny Dahili Uydu Alıcısı Modül Sıkıntısı!

Sizleri çok eski bir firma olduğunuz halde piyasadaki birkaç yetersiz markayla bir gibi, kınıyorum. Gelelim sıkıntıma ben sizden 19200 marka modüllü bir dahili LCD LED TV aldım, fakat modülde sıkıntıyla bu markadan nefret duydum, ne kanal geçişleri ne diğer fonksiyonlar çalışmıyor ve servis bana yok diyor elimizde.

Şimdi soruyorum size ben bu cihazı çöpe mi atayım, bir kumanda yapmışsınız piyasada TL iken sizde herhalde TL'den assa alamayız, şaka gibi bir TV parası neredeyse, bana bu konuda yardımcı olun. M** A***' ya da sesleniyorum, personelinizi komple yenileyin en kısa zamanda ona da mail atacağım.

Zafer 7.376 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 08 Kasım 2015

    Konuyla ilgili en yüksek makamda ilgilenen mavi yeşil elektonik bagcılah yekili seyvisine teşekküh edehim. Saygılahımla

  • Sunny Temsilcisi01 Eylül 2015

    3606240 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Teknik bilgi verilmiştir. Kullanıcımıza sorun yaşaması halinde, Sunny Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Sunny Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön