Sunny Dahili Uydu Alıcısı Modül Sıkıntısı!

Zafer Ş. |

Sizleri çok eski bir firma olduğunuz halde piyasadaki birkaç yetersiz markayla bir gibi, kınıyorum. Gelelim sıkıntıma ben sizden 19200 marka modüllü bir dahili LCD LED TV aldım, fakat modülde sıkıntıyla bu markadan nefret duydum, ne kanal geçişleri ne diğer fonksiyonlar çalışmıyor ve servis bana yok diyor elimizde.

Şimdi soruyorum size ben bu cihazı çöpe mi atayım, bir kumanda yapmışsınız piyasada TL iken sizde herhalde TL'den assa alamayız, şaka gibi bir TV parası neredeyse, bana bu konuda yardımcı olun. M** A***' ya da sesleniyorum, personelinizi komple yenileyin en kısa zamanda ona da mail atacağım.

Etiketler :

Yazılım - Program Kumanda

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer Ş.
  08 Kasım
  20:14

  Konuyla ilgili en yüksek makamda ilgilenen mavi yeşil elektonik bagcılah yekili seyvisine teşekküh edehim. Saygılahımla

 • 01 Eylül
  17:44

  3606240 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Teknik bilgi verilmiştir. Kullanıcımıza sorun yaşaması halinde, Sunny Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır

  Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Sunny Çağrı Merkezi