Sunny Ayıplı Ürün!

Elif G. |

2014 Eylül'de aldığım TV defalarca arıza yaptı 2015 Kasım'da değişim verildi. Aralık 11 'nde değişen TV teslim edildi, fakat teknik ekip kurulum için geldiğinde kurulumunu servise götürerek yapacaklarını ve 2 saat içinde teslim edeceklerini söylediler bugün 12. gün olmasına rağmen TV hala gelmedi. İzmir servisi her gün aradım genel merkeze bildirdiklerini haber alamadıklarını ilettiler. İst servisi aradım oldukça ilgisiz tutumları olan temsilciler İzmir'e mail atacaklarını ilettiler. Yetkili adına kimse yok. Bugün İzmir servisi aradığımda TV' yi İst. yollayacağını, olur mu olmaz mı bilmediklerini, ne zaman gelir onu dahi bilmediklerini söylediler.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif G.
  24 Aralık
  19:23

  Sorunum cözüme ulaşmadı cihaz için yine değişim verildi. Ne zaman ulasacagi belli değil. Bundan önce de değişim verilmisti ama arızalı ürün geldiği için kurulamadan servis almisti.

 • 24 Aralık
  13:57

  4480773 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Sorunu çözümlenmiş olan kullanıcımıza sorun yaşaması halinde, Sunny Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Sunny Çağrı Merkezi