09 Haziran 2016

Sunny Atmaca Yetkili Servisin Yapamadığı Televizyon Arızası!

23.06.2014 tarih ve 49**** fatura numarası ile aldığım Axen marka televizyon. 2 yıl dolmadan 6 kez aynı arızayı yapmasına rağmen. Son olarak 24.05.2016 tarihinde aynı arızayı tekrar yaptıktan sonra servis kaydı yaptırarak televizyon tamire gitti. Bu gün itibariyle (8,06,2016) daha televizyonun parça eksikliği nedeniyle beklemede olduğunu kendim merkezi arayarak öğrendim.

Oysa ki garanti belgesinde garanti süresinde bir yıl içinde 4 kez arıza ya da garanti süresince 6 kez arızalanması durumunda malın ücretsiz değiştirileceğini veya para iadesi yapılacağını söylüyor.
Bırakın bu haklarımızdan yararlanmayı 10 günlük tamir süresinde eş değer bir televizyon dahi vermeyi teklif etmediler. Adı geçen firma tarafından büyük mağduriyete uğradığımızdan firmayı sizin nezdinizde tüm Türkiye'ye şikayet ediyor ve tüm yasal haklarımı kullanacağımı bildirmek istiyorum.

Faruk 894 Okunma

Cevaplar

  • Faruk13 Haziran 2016

    Bu gün televizyon gideli tam 20 gün oldu daha ne arayan var ne soran. Ayın 6' si dediler yok 8' i dediler yok. Ayın 13' ü oldu hala yok. Bu adamlar hakkında ne konuşulur ki. Sahtekar, düzenbaz sonradan görme, saygısız, terbiyesiz, insanlıktan nasibini almamış, aşağılık herifler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön