03 Mart 2015

Sunny Arızalı Televizyon Ve Servis Süresi Aşımı

LED TV'nin üst bölümünde baştan sona yatay şekilde mor bir çizgi çıktı ve televizyonun renkleri ile ilgili sorunlar vardı. Bununla ilgili TV 04.02.2015 tarihinde İzmir bölgesinden yetkililer kontrol ettikten sonra götürdüler panelinin değişeceğini söylediler.

Başladık beklemeye belirli zamanlarda aradığımda işlemlerin devam ettiğini söylediler, bir süre sonra 10 iş gününü biraz geçtikten sonra geçici TV istedim. Yetkililerin dönüş yapacağı söylendi, yine zaman geçti arayan yok. Sonrasında 20 iş günü doldu TV ile ilgili işlemleri yapılması için yine yetkilinin arayacağını söylediler hala arayan yok. Ya personel yetersiz yada incelemek için acil ibaresi bile yetmiyor.

Serkan 2.277 Okunma

Cevaplar

  • Serkan09 Mart 2015

    1 hafta oldu Şikayetvar.com'a şikayetimi gireli. Ancak hala sonuç ile ilgili ne dönüş yapan ne bilgi veren var. Biraz önce aradım tekrar değişim talebi ve aciliyet kaydı yapıyormuş. Kaç kez değişim talebini girdiler kaç kez aciliyet girdiler ben sayamadım. Ama üzerinden zaman geçmesine karşılık hala sonuç yok. Bu ürünü alacaklar 3-4 kez düşünsünler

  • Sunny Temsilcisi04 Mart 2015

    3087610 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Konu takibi yapılarak sonuçlandırılacak ve bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Sunny Çağrı Merkezi

  • Serkan03 Mart 2015

    Belirli zamanlarda arayıp işlemlerin devam ettiğini söylediler derken, arayan kişi yine benim. Yanlışlık olmaması için düzeltme yapmak istedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön