Sunny 499 TL'ye Televizyon Satıyorlar 650 TL Servis İstiyorlar!

Erdoğan U. |

Yaptığımız iş gereği piyasadan gördüğümüz mağazalardan 30'a yakın Axen marka televizyon aldım.
2 tanesinin ekranı kırık çıktı. Ne bunu satan mağaza kabullendi, ne de üretici firma kabullendi. Servisi aradım 650 TL para istediler. Ürünleri mağazada açmak istediğimde açtırmadılar. Ancak faturası kesilirse alabilirsiniz dediler. Bizde toplu şekilde alımı yaptık. Kutuyu açtık ikisi kırık ve şuan elimizde kaldı.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan U.
  09 Temmuz
  14:52

  Konunun uzamasını istemiyorum ancak bu konu kapanmadı. Bir firma ürün satıyorsa arkasında durmalı, ürünü ucuza sat, sattıktan sonra yedek parçasına ürün fiyatından daha fazla ücret iste. Bu satışta art niyettir. Benim suçum ne ki 5 tane televizyon benim elimde kaldı. Mağza servise yönlendiriyor, servis dünyanın parasını istiyor, bizim günahımız ne burada. Ürünü satarken 500 TL'ye satıyorsanız, içindeki bir parçayı değiştirirken daha fazla ücret istiyorsanız sizin prosedürlerinizde bir sıkıntı var demektir. Madem prosedürlerinize bu kadar bağlısınız ürünleri satan mağazalara ürünü açtırma yetkisini vereceksiniz, bizde kontrol edip alacağız,

 • 09 Temmuz
  10:14

  3346028 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, garanti prosedürleri hakkında bilgi verilmiştir.

  Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla