Sunny 1 Yıl Önce Aldığım Lcd Ekran Televizyonumla Servis İlgilenmiyor.

Gülsüm E. |

10 ay önce aldığım ürün 4- 5 aydır arızalı sürekli servise gidiyor evde durmadan geri servise gönderiyorum değişimi sağlanmıyor, aradığımda servis yönlendiriliyor. Yasal süre aşılıyor ama değişim olmuyor. Cihazı değiştiremeyeceklerini yine servise gidip geleceğini söylüyorlar ne kendim için ne de çevreme bu markayı kesinlikle önermiyorum bir sorun olduğunda irtibata geçebiliceğin kimseye ulaşamıyorsun.

Müşteri temsilcisiyle her defasında tartışma polemiğine giriyorum. Ayrıca bu cihazı iade etmek istiyorum. Kesinlikle kabul etmiyorum. Bu konuyla ilgili asıl yetkili kişilerin tarafıma dönüş yapıp sorunumla bizzat ilgilenmelerini talep ediyorum.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  10:38

  3076688 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Garanti prosedürleri hakkında bilgi verilmiştir. Sorunu çözümlenmesi adına servis yönlendirilmiştir.

  Değerli müşterimiz, Sunny ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0212 412 14 14 numaralı hattımıza ya da www.sunny.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Sunny Çağrı Merkezi