22 Nisan 2013 #1756641

Sunmax Güneş Enerjisinin Arızalanmayan Yeri Kalmadı!

2008 yılında yazlığıma Sunmax Güneş Enerjisini 2000 TL vererek taktırdım. İlk sene sorun çıkmadı fakat ikinci senesinden bu seneye kadar arızalanmadık yeri kalmadı. İzmir-İstanbul-Çanakkale tüm Sunmax firmalarını aramama rağmen ne gelen var nede bir haber. (Karşınızda hiç bir yetkili bulamıyorsunuz sizi top gibi oradan oraya yönlendiriyorlar.)


Bari sonuç çıksa o da yok. Yazıktır bu insanlara az para değil. Garanti süresi 5 yıl olduğu için yazın 2013'de bitiyor ve cepten para vererek arızaları gidermeye çalıştık. Başkaları da şikayetçi, insanlar mağdur. Bu sorun artık son bulsun daha fazla insanlar yanmasın.

Canan 1.136 Okunma

Cevaplar

  • Canan01 Mayıs 2013

    Canan Acardemirci · İstanbul SEN NEYMİŞSİN BİRA KUTUSU 2008 yılında aldığım Sunmax Güneş Enerjisi bozuldu ve neredeyse 4 seneden beri ne gelen var nede ilgilenen.Baktım bu olmayacak, Sunmax'ın yetkilisi Serkan bey 1 seneden beri halen ilgilenmiyor(herhalde çok yoğun bir kişi) rica ettik 2 patlayan kollektörleri satın alalım dedik sonuç yok... sıkıldım.Demokrasilerde çare tükenmez dedim ve bira kutusunu kesip yukarıya kırılan cam tüpün yerine monte ettik. Vay sen misin monte eden şimdide gürül gürül sıcak su geliyor.Bu şirketten mağdur olanlar lütfen bunu denesin görecekler.Sunmax bu know-how'a ilgi duyarsa e bu da bizim meslek sırrıdır.... Yanıtla · Beğen · Gönderiyi Takip Et · 2 saniye önce

  • Canan26 Nisan 2013

    Bugün Serkan bey aradı bakalım ilgileneceğini söyledi, şimdide güneş enerjisi tavanda uyuyor tamamı ile gitmiş vaziyette bakalım sonuç ne olacak bende merak ediyorum dolayısıyle bu firma ile ilgili henüz herhangi bir yorum yapamıyorum....

  • Canan25 Nisan 2013

    özel mesajınız var bölümünde Sunmax'dan Özkan bey cebimi vermemi ve beni arayacağını yazmıştı, maalesef ne arayan nede soran var. Nasıl bir firma anlayamadım gitti, Bakalım beklemekteyim hiç de umudum yok.Sunmax Güneş Enerji firmasından hiç de memnun değilim. Nasıl olabilirimki. Şu anda yazlıkta beyefendilerin gelmesini beklemekteyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön