Sunexpress'te İptal Sonrası İade Yapılmaması

Serhat Serhat2 gün önce

Sunexpress ile 21 Mart'ta Hollanda uçuşum iptal edildi. Yaklaşık 10 gündür ücret iadesi için uğraşıyorum. Kaldırmadıkları uçağın iadesini yapmadıkları gibi ek olarak açığa çevirip hediye çekine çevirmişler. Benim ise böyle bir talebim olmadı, hakkım olan iadeyi istediğimi söyledim. Müşteri Hizmetlerinde sonradan bağladıkları C*** bey ise kanun ne olursa olsun Sunexpress hiçbir zaman ücret iadesi yapmaz demiştir. 

Kaldırmadığı uçağa bile mi diye sorduğumda evet biz yapmayız yasa bizi ilgilendirmez biz Sunexpress olarak böyle bir politika izliyoruz demiştir. İstediğiniz hukuki yola başvurun diyerek rest çekmiştir. Kısacası hiç kaldırmadıkları uçağın bilet ücretim Sunexpress tarafından yok edilmiştir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Öncelikle SunExpress’i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Seyahatiniz, ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecek. Seyahatiniz, ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://customerservices.sunexpress.com websitemizden veya 4440797 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler