06 Temmuz 2015

Sunexpress Havayolları Vurdum Duymazlık!

Eşim ve 9 aylık oğlumun Antalya'dan İzmir'e seyahati sırasında uçağa binişte teslim ettiğimiz bebek arabasının tekerleği hasar gördü (kayıp) İşin ondan sonraki kısmı daha da trajik. Görevli personel aracın hasarlı olduğunu söylemeyip eşime teslim ediyor ve ön tekerleğin kaybolduğunu söylemeden gece dış hatlardan iç hatlara kadar onların o şekilde gitmelerine izin veriyor. Görmememiz içinde ellerinden geleni yapıyor. Hasarlı bagajın bagaj fişini de imha ediyorlar. Güvenliğin son derece önemli olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir firmanın güvenliği bu derece önemsememesi de oldukça garip.
İşte size referans numarası 1506-sun-02195.

Mahir 339 Okunma

Cevaplar

  • Mahir13 Temmuz 2015

    Kusura bakmayın da hiçbir şey yaptığınız yok. Bana okundu cevabı gelen mailleri bile bize ulaşmadı diye yalanlıyorsunuz. Aynı maili defalarca verdiğiniz adreslere gönderdim. Hepsinin okundu cevapları bana ulaştı. Nasıl oluyor da mailleriniz bize ulaşmadı diyorsunuz? Telefon numaramı istiyorsunuz veriyorum aramıyorsunuz. Benim dalga geçer gibi bir halim mi var? Yapmayın lütfen, bu kadar basit değil hiçbir şey.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz 1506-SUN-02195 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri İlişkileri tarafından mümkün olan en kısa sürede mail adresinize yanıtlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön