01 Kasım 2016 #6827802

Sunexpress Havayolları Uçuş Saati Değişimi

Kasım 04.06. 2016 tarihli İzmir-Adana gidiş dönüş biletimi epey önce aldım. Şu an saatleri değiştiği için XQ9307 06/11/2016 22:15 uçuşunu 23.15 olmak üzere gerçekleştireceğinizi bildirdiniz. Ancak revize edilmeden önce 00.00 saati civarında varışımız olacak ve İzban'ı kullanabilecektim. Şu an bu saatlerde dönüş 00.50 gözüküyor. Taksi ile evime dönmemin giderini nasıl karşılayacaksınız? Belirtmek isterim ki akşam dönüşü bana en uygun dönüş olduğundan bu saati almıştım.
Bu duruma bir çözüm bulmanızı istiyorum. Buca ya gidebilen bir Havaş da yok otobüs de yok o saatte ve ben Buca'da oturuyorum.

Şebnem 452 Okunma

Cevaplar

  • Şebnem01 Kasım 2016

    Merhaba, değişim yapmak gibi bir durumum ya da iade gibi bir durumum yok. Saat konusunda siz hassas olmalısınız. Hala daha vereceğim taksi parası için bir çözümünüz yok. Mecbur olmasam sizden bilet almayacağım artık bu durumu yaşamaktan sıkıldım. Sürekli Adana'ya gidip geliyorum ve iki firmadan biri sizsiniz. Erteleme durumu ile karşılaşıp duruyorum. Bu duruma çözüm getirmemeniz hoş değil. Ben bir şekilde maddi olanaklarımla karşılarken ya karşılayamayanlar ne yapacaklar? İnsanları çok zor duruma düşürüyorsunuz.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Yolcumuz, Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekte; ancak bilindiği üzere, havalimanlarındaki trafik yoğunluğu, olumsuz hava şartları gibi havayolu şirketlerinin insiyatifi dışında gelişen durumlar, kimi zaman uçuşlarda değişikliğe neden olabilmektedir. Uçuş saatlerinizdeki değişiklik ile ilgili olarak bilet tarihinizde bir değişiklik yapabilir veya kurallarımız uyarınca iptal edip kesintili iade talep edebilirsiniz. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için 444 0 797 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bilgilerinize sunarım. SunExpress Müşteri İlişkileri.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Yolcumuz, İlgili şikayetiniz 1611-SUN-00251 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri Hizmetleri tarafından en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön