21 Mart 2013 #1698349

Sunexpress Havayolları Sunpoints Ödül Bilet!

Firma, sunpoints uygulaması ile, daha önce bu firma ile yapılan uçuşlarda verdiği puanlar karşılığında ödül bilet vereceğini bildirmektedir. Fakat, bu konu ile ilgili yapılan reklamlarda belirtmediği halde bu ödül biletleri her uçuş için vermemekte, bu konuda kontejan uygulamaktadır.


Bilet fiyatları pahalaninca, yapılan online başvuruda bir sebep açıklanmadan, sanki sistem arızası gibi başvuru girişimi arıza vermekte, bir sonraki etaba geçmemektedir. Firmayı arayınca bana browser da veya bilgisayarımda hata olabileceği söylenmektedir. Müşteriyi aldatma ve kafaları karıştırmaya yönelik bu davranılardan şikayetçiyim. Bu sebeple 400 TL mağduriyet yaşadım.

Halit 549 Okunma

Cevaplar

  • Halit22 Mart 2013

    Konuya verilen cevap beni hakem Kurulu na sevk etti. Bu konunun arkasını bırakmayacağıma ve basit . Geçiştirme bir cevap ile müşterilerin bu şekilde hor gorulmesinin hesbini soracağıma yemun ederim

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz 784574 nolu ıtem ile Müşteri ilişkileri tarafından cevaplanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön