03 Ağustos 2017

Sunexpress Havayolları Lekelenmiş Bavulda Sorumluluk Kabul Etmiyorlar.

29/07/17 tarihinde XQ925 sefer sayılı uçuşumdan indikten sonra bavulumu aldığımda üzerine bir şeyler dökülmüş olduğunu gördüm (bavulun içine geçmemişti). Bunun üzerine bavul hasar bölümüne gittim ve bavulu incelediler, bavul halihazırda ıslak ve lekeliydi. ADBXQ31685 numaralı hasar raporunu tutarak bavulun lekelenmiş olduğunu yazdılar. Daha sonra da ilgili belgeleri Almanya menşeli taşıma firmasına göndermem gerektiğini söylediler. Belgeleri gönderdim ama günlerce yanıt gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım. Onlar da kendi maillerine mail atmamı istedi. Onu da attım. Bunun üzerine arayan yetkili bu durumda herhangi bir şey yapamayacaklarını söyledi. Sunexpress Havayolları sorumluluğumdaki bavulumun üstüne renkli bir şey dökülmesine ve iz bırakmasına ve bu doğrultuda rapor tutulmasına rağmen Sunexpress Havayolları hiçbir sorumluluk almıyor. Böyle bir rezillik olabileceğini düşünmemiştim.

Mustafa 467 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Eylül 2017

    Buraya yazdığım şikayetten sonra hemen geri dönüş yapıp, sorunun oluştuğu yer kendi yetki alanları olsa da, bavullarımı kendi imkanlarım ile kuru temizlemeye vermemi istediler. Faturayı göndermem halinde ücreti ödeyeceklerini söylediler. Ancak faturayı göndermem üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına ve belli bir süre sonra yeniden mail atarak durumu sormama rağmen hiçbir şekilde dönüş yapmıyorlar. Rezillik devam ediyor kısacası!

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi03 Ağustos 2017

    Sayın Yolcumuz, İlgili şikayetiniz 1708-SUN-00431 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri Hizmetleri tarafından en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SunExpress Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön