04 Nisan 2018
Yorum Yap
#10306344

Sunexpress Havayolları İsim Değişikliği İçin Zorluk Çıkarıyorlar

Sunexpress'ten annem, babam ve kendime bilet alırken, yanlışlıkla 2 kere annemin ismini vermişim. Hepimizin doğum tarihleri ve diğer bilgileri doğru fakat kendi ismime olması gereken bilette şu an annemin ismi yazıyor. Şuan annemin üzerine 2 bilet var ve isim değişikliği yapmak için yoğun bir çaba gösteriyorum. Her sene Sunexpress'le uçuyorum ve anlık bir dalgınlığıma geldi fakat isim değişikliği için zorluk çıkarıyorlar. Annemin biletinde ise soy ismi yerine ismini yazmışım ve isim yerine soy ismini, bunun içinde uçuş sırasında sorun çıkar mı bilmiyorum. Bu yanlışları düzeltebilirsek yıllardır Sunexpress'le uçan müşterileriniz olarak çok memnun kalırız.

Arzu Arzu 843 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Arzu27 Nisan 2018

    Sonuç olarak yeni bilet almak zorunda kaldım. Böylece sunexpressin müsterelerine karşı hiç anlayış ve kolaylık sağlamadığı gayet ortada. İnsan dalgın olabiliyor ve böyle hatalar çok yapılıyor. Insanlarin böyle hatalarından faydalanıp, para kazanmaya çalışmak hiç güzel bir durum değil. Keşke en azından ücret karşılığı isim değişikliği sağlanabilseydi Çünkü 2 kere aynı isime bilet aldım ve bunun isteyerek yapılmadığı gayet ortada. Maalesef bir daha ben ve ailem asla sunexpressle uçmayacağız. Teşekkürler.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi05 Nisan 2018

    Merhaba Arzu Hanım, Değerli yolcularımız bilet alım işlemlerini bilet bilgilerinin doğruluğunu onayladıktan sonra sonuçlandırabilmektedir. Bilet bilgilerinin doğruluğunun takibi siz değerli yolcularımızın sorumluluğunda bulunmaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder,İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler