07 Haziran 2018
Yorum Yap
#10533256

Sunexpress Havayolları İptal İzmir Uçuşu!

14 Temmuz İstanbul İzmir uçuşunun iptali ile ilgili sanki uçak bileti değişikliği gibi saçma bir maille bildirip bizim müşteri hizmetlerini arayarak iptal olduğunu öğrendiğimiz bir durumun ardından bilet ücret iadesi talep ettik bir bilgi maili geleceği söylendi ancak hala mailin geldiği yok. Ayrıca aylar öncesinden alınan biletin fiyatı ile şu anda bir bilet alınmanın imkansız olduğunun biliyorsunuz ve bu mağduriyetinde bir an önce giderilmesini istemekteyim. Madem uçuşu iptal ediyorsunuz bu dönemde bilet alabileceğimiz bir ücret ödemelisiniz.

Nezahat Nezahat 899 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Nezahat08 Haziran 2018

    Kesintisiz iade sağlamanız bizim mağduriyetimize çözüm değil ancak. O tarihte alacağım uçak bileti ücreti ile bu tarihte bir uçuş bulamayacağıma göre ben ve benim gibi birçok insanı da mağdur etmiş oluyorsunuz. Bu nedenle de tabi ki bir daha bu hava yolunu tercih etme imkanımız olmayacaktır.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi08 Haziran 2018

    Merhaba Nezahat Hanım, SunExpress olarak hizmet anlayışımızın temelini siz değerli yolcularımızın memnuniyeti oluşturuyor. Bu maksatla yolculuğunuzun keyifli ve sorunsuz geçmesi için her türlü gayreti sarf ediyoruz. 05.06.2018 tarihi itibari ile İzmir-İstanbul-İzmir seferlerimiz operasyonel nedenlerden ötürü sonlandırılmıştır.İlgili güzergahta 5 – 19 haziran tarihleri arasında rezervasyonu bulunan yolcularımıza alternatif uçuş sağlanmaktadır.Bu tarihler dışında rezervasyona sahip yolcularımızın biletlerinin kesintisiz iadeleri gerçekleştirilmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, sizleri gelecek Sunexpress uçuşlarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları