12 Ekim 2018
Yorum Yap
#11019666

Sunexpress Havayolları Haklı Olmam Sonucu Değiştirmiyor!

3.11.2018 tarihinde antalya-Adana günübirlik 07:05/21:45 dönüş olmak üzere 3 kişilik bilet aldık. 4440797 numaradan aranıp dönüş seferinin iptal olduğu bilgisi verilerek tarih değişikliğini ücretsiz yapabileceğim bilgisi verildi. Tarih değişikliği için aynı numarayı aradığım da turna dan aldığım için acente olduğu ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Acente da bana sabah 7 de gidip yine sabah 8 de dönmeyi teklif ettiler. Tarih değişikliği yapamayacaklarını söylediler. Çok komik değil mi? Acente "yapabileceğimiz bir şey yok firmayı arayın" diyor. Sunexpress ise yapabileceğimiz bir şey yok acenteyi arayın haklısınız diyorlar. Benim o güne dair bütün planlarım iptal oldu. Haklı olmam sonucu değiştirmiyor.

Cahide Cahide 3.164 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Cahide12 Ekim 2018

    Şu anda öğreniyorum. Farklı 2 pnr numarasından bana satış yapılmış. Dönüş iptal oluyor. Bilet parası iade edileceği söyleniyor. Fakat sabahki pnr farklı olduğu için ve iptal edilmediği için sadece 7 TL alabiliyormuşum. Dönemeyeceksem niye gideyim ki? Onu da iptal edin diyorum turna yetkililerine bizimle ilgisi yok Sunexpress i arayın diyorlar. Siz de cevap yazmışsınız teşekkür ederim fakat sanki kalıp bir yazıyı kopyalayıp yapıştırarak göndermişsiniz.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi12 Ekim 2018

    Merhaba Cahide Hanım, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. SunExpress olarak hizmet anlayışımızın temelini, yolcularımızın memnuniyeti oluşturmaktadır. Ancak havacılık endüstrisinin doğası gereği, zaman zaman uçuş planında uçuş işletme sebepleri ile değişiklikler olabilmektedir. Uçuş planlarında bildirilen uçuş saatleri taşıma sözleşmesinin ayrılmaz parçası olmayıp, yayınlanma tarihi ile rezervasyon veya seyahat tarihi arasında değişebilir. SunExpress uçuş saatleri değişikliklerini asgari ölçüde tutmaya çaba gösterecek ve sizi mümkün olduğu kadar önceden değişikliklerden haberdar edecektir. Duyurulan uçuş saatleri uçuş işletme sebepleri nedeniyle değişikliklere tabi olabilir. Yaşadığınız durumu istisna olarak görmenizi rica eder, sizleri diğer SunExpress uçuşlarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler