15 Şubat 2017
Yorum Yap
#7802356

Sunexpress Havayolları Fazla Ücret Alımı!

Antalya Diyarbakır gidiş dönüş uçak bileti aldık Sunexpress Havayolları kendi sitesinden gerçekleştirdiğimiz bilet alım işleminde biz ödeme onayı vermeden önce dönüş bileti 136 TL olan bilet ödeme yapıldıktan sonra teyit aşamasında 265 TL olarak bize yansıdı ve para kesintisi yapıldı kesinlikle şikayetçiyim ve iademin yapılmasını istiyorum ayrıca ödeme yapılırken hiçbir telefona güvenlik şifresi yollamadan para çekmeleri de başı başına bir sorun elimde ekran resimleri vardır.


Bu konunun arkasını da bırakmayacağım ben 136'ya onay verirken işlem gittikten sonra ücreti bana 265 olarak yansıtamaz eğer talepten dolayı koltuk ücretinde değişme olduysa bile bunu önce tarafıma bildirecek ben onay vereceğim ondan sonra parayı benden kesecek biz başka fiyata onay verirken kafasına göre para kesip sonra fiyatı bize yansıtamadık böyle bir hakkınız yok.

Bahriye Bahriye 735 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi15 Şubat 2017

    Sayın Yolcumuz, İlgili şikayetiniz 1702-SUN-02576 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri Hizmetleri tarafından en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SunExpress Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler