24 Ekim 2016 #6764380

Sunexpress Havayolları Fatura Talebi

25 Ağustos 2016 tarihinde yaptığım bir bilet değişikliğinin faturası konusunda müşteri hizmetleri ile görüştüm. Problemi CRM ekibinin çözeceğini bana 3.aramam sonucunda söyleyince CRM ekibine mail attım. Bunun üzerine defalarca aramama rağmen tarafıma uçuş günü yani 23 Eylül 2016 da dönüş yapıldı. Ve faturanın adresime gönderileceği söylendi. Fakat bugüne kadar yani 23 Ekim 2016 tarihine kadar fatura ulaşmadı. Tabi ki bu arada müşteri hizmetlerini defalarca aradım ve CRM ekibine mail de attım. Sunexpress Havayolları müşteri hizmetleri tamamen yetersiz ve CRM ekibi de çok kötü çalışmaktadır. Devlet memuru olduğum için uçuşun faturasını alamadığından dolayı almam gereken harcırahı 1 aydır alamıyorum. Sorunum bir an önce çözülmesi diyeceğim ama bu olmayacak gibi. Sunexpress Havayolları'nın acil anlayışı karşılaştığım hareket tarzına göre hiç de acil değil.

Yavuz 601 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz24 Ekim 2016

    Zaten ilgili şikayetim bunun üzerine. 23 Eylül 2016 tarihinden bu yana 1 ayda fatura tarafıma ulaştırılmadı. ABD den 3 günde posta adrese teslim edilirken Sunexpress Havayolları bana 1 ayda yurtiçindeki bir adrese gönderemedi. Problem burada. Anlayış falan gösteriniz gibi cümlelerle insanların sinirleri ile daha fazla oynamayın. Gereğini bir an önce, ki bunun için uygun zaman en fazla 2-3 gündür, yapmanızı bekliyorum.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Yolcumuz, İlgili şikayetiniz 1609-SUN-00356 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, işleminiz 23.09.2016 tarihinde Müşteri İlişikileri (crm) görevlisi arkadaşım tarafından işleme alınmıştır. En kısa sürede tarafınıza iletilecektir. Bilgilerinize sunarım. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön