16 Mart #10242149

Sunexpress Havayolları Dürüstlük Kuralı İhlali

03.02.2018'de tutanaktan da anlaşılacağı üzere Van-Ayt seferi sonrası valizim kırık teslim edildi. Havaalanından çıkmadan tutanakla birlikte internet siteniz üzerinden hasarlı bagaj başvurumu yaptım. 3'üncü gün arayarak çok üzgün olduğunuzu, işlemimi gün içerisinde halledeceğinizi bildirdiniz. 14.02.2018'de Ayt-Van seferinizle seyahatimi tamamladım. Van'a döndükten sonra aldığım bir e-posta ile valizimin markasının görünmediği ve bir bilirkişiye götürerek hasar tespiti yaptırmam talep edildi. Sevgili Sunexpress ailesi beni arayıp üzgün olduğunuzu belirttikten sonra söyleseydiniz bu isteğinizi. Çünkü kırık valiz siz aradıktan sonra çöpe atıldı efendim. Önce işlemlerinizi tamamlayacağız demek sonra da çöpe attığım valizle ilgili e-posta aracılığıyla evrak tanzim etmemi istemeniz "dürüstlük kuralını" ihlaldir, aldatmaktır. Ortada vermiş olduğunuz bir zarar var ve karşılamanızı talep ederim.

Emrah 1.251 Okunma

Cevaplar

  • Emrah02 Nisan

    Sevgili Sunexpress ailesi benden eksik evrak olarak ne istediğinizi buradan yazar misiniz? İnsanlar yazılanları alt alta okuyunca sizin aslında tüm şikayetlere otomatik cevap gönderdiğinizi anlayacak. Bana "Gün içerisinde paranızı yatıracağız" dediniz. Ben de valizi attım. 6 Şubat 2018 tarihli ses kayıtlarınızda bu konuşmalar mevcuttur. Lütfen dinleyiniz. Şikayet sebebimi ciddiyetle okursanız, size valizi attığımı ve bilirkişi raporu alamayacağımı belirttim. Lütfen konuyu hukuk büronuza iletiniz. Onlar bu yapılanın nasıl bir prestij kaybı ve haksızlık olduğunu size izah edeceklerdir. En kısa zamanda cevabınızı tüm kamu oyu önünde bekliyorum. Saygılarımla

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi02 Nisan

    Merhaba Emrah Bey, Bagaj hasarınız nedeni ile üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Resmi sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz başvurunuz incelendiğinde Sunexpress kurallar ve koşullar gereği hatalı bir işlem yapılmadığı tespit edilmiştir.Eksik evraklarınızı tarafımıza iletmeniz halinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön