Sunexpress Havayolları Covıd-19 Sorunu

Serkan Serkan23 Mart 17:12

Ben ve eşim İngiltere'de doktora eğitimimizin son senesine devam etmekteyiz ve Gaziantep'te düzenlenecek olan bir konferansta sunum yapmak üzere Türkiye'ye ziyarette bulunmayı planlıyorduk. Şu an itibarı ile uygulanan ülkeye giriş çıkış yasağı nedeniyle seyahatimizi iptal etmek zorunda kaldık.

Ailemizin bizi bu süreçte ziyaret etmek istemesi üzerine, 13 Nisan 2020 - 19 Nisan 2020 tarihlerinde annem g*** t*** ve kayınvalidem n*** a*** için Sunexpress isimli uçak firmasından İzmir - Gaziantep için gidiş dönüş uçak bileti aldık.

Ailelerimiz 65 yaşın biraz altında olmalarına rağmen devletimizin öngördüğü şekilde evde kalma uygulamasına son derece dikkatli bir şekilde uymaktadır. Ayrıca annem g*** t*** hem kalp hem de tansiyon hastasıdır. Hem bizler hem de ailelerimiz böylesine Zorlu bir süreçte seyahat etmenin mantık çerçevesinde olduğunu düşünmüyoruz.

Bu nedenle Sunexpress firması ile 23 Mart 2020 tarihi saat 16:00 ve 16:15'te toplamda 2 kere iletişim kurup biletlerimizin bu olağan dışı durum nedeniyle iptal edilmesini istedik. Ne yazık ki firma uzlaşmacı davranmadı ve hayatı tehlikesi oluşabilecek olan annemin biletini dahi onları bu konuda bilgilendirmesine rağmen iptal etmedi.

Bu zor günlerde hepimiz üstümüze düşeni yaparken, bu tarz firmaların para için halkın sağlığını tehlikeye attıklarını düşünüyorum ve bu nedenle Sunexpress ile ilgili şikayette bulunmak istiyorum.

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Öncelikle SunExpress’i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Seyahatiniz, ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecek. Seyahatiniz, ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://customerservices.sunexpress.com websitemizden veya 4440797 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler