Sunexpress Havayolları Corona Virüs Sebebiyle Bilet İptali

Havvana Havvana23 Mart 16:34

Yemin töreni için almış olduğumuz biletimiz mevcuttu maalesef ki corona virüs sebebiyle yemin töreni iptal edildi ve deniz kuvvetleri komutanlığından sevkler yapılmayacak yazısı geldi. 

Mail ve WhatsApp hattından durumu bildirir yazıyı tarafınıza gönderdik, ilgili birime iletildiği bilgisi geldi. Fakat geri dönüş sağlanmadı. 

Sonunda çağrı merkezine ulaşmayı başardık belirli bir kesinti yapılıp ücret iadesi olduğunu söyledi oda iletişim bilgilerimizi aldı ilgili birime iletildi dönüş yapılacak dedi hala dönecekler. Lütfen mağduriyetimizi giderin. Biletimizin ücretini iade etmenizi rica ediyoruz. PNR:Y29P42.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Havvana 26 Mart 09:38

Sorunumuz çözülmüyor bilet iptalimiz için çağrı merkezinden bir arkadaş yetkililere ilettik size dönüş yapacaklar dedi. Dönen olmadı. Tekrar aradım başka bir arkadaş en uygundan almış olduğunuz için fiyat bilgisi göremiyorum diyor. En uygundan öğrenip tekrar sizi arayacakmışım ne saçma. Nasıl bir kurumsallıktır bu. En uygun zaten ilk başta uçuş geçtiği için sun expresle iletişime geçmeniz gerekiyor demişti. Lütfen mağduriyetimizi giderin. Kendimize muhatap bulamıyoruz.

Değerli Müşterimiz, Öncelikle SunExpress’i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Seyahatiniz, ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecek. Seyahatiniz, ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://customerservices.sunexpress.com websitemizden veya 4440797 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler