20 Nisan 2013 #1754006

Sunexpress Havayolları Bilet Ücretinin Geri Ödemesini Yapmıyor!

İzmir'in Torbalı ilçesi Sun Express ve Kamil koç bilet acentesinden almış olduğum 20 ocak 2013 gidiş 10 şubat 2013 İzmir/Van tarihli uçak biletim ile Van'a gittim dönüşte Rezervasyon değişikliği nedeniyle dönüş biletimin onaylanmadığı bildirildi ve yeni bilet almak zorunda kaldım.


İzmir'e döndüğümde onaylanmayan biletimin ücretini geri istediğimde bana Sun express firmasının acente hesabına hala parayı aktarmadığını ve kendisinin bir suçu olmadığını söyledi.


Sun expres firmasını aradığımda ise 3 iş günü içinde biz ödüyoruz acentenin suçudur diyorlar arada mağdur ben oldum ve 2 buçuk aydır paramı alamıyorum bu sorunumun acilen çözülmesini diliyorum.

Görgin 225 Okunma

Cevaplar

  • Görgin'in Teşekkür Mesajı21 Temmuz 2013

    SUN exprese emailime cevap verdiği için teşekkür ederim kanımca suç firmanın değil acentenindi çünkü gidip ecenteyle tartışınca paramı verdi geçte olsa eğer tercih edermisiniz diye sorarsanız sun expresi acenteden dolayı seçmem ama buraya başka bir acente açılırsa düşünebilirim.Teşekkür ederim ilginizden dolayı.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz 790386 nolu ıtem ile Müşteri ilişkileri tarafından cevaplanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön