Sunexpress Havayolları Bilet Tutar İadesi

Ayşegül Ayşegül27 Mart 01:23

25.02.2020 de almış olduğum İzmir Gaziantep / Gaziantep İzmir biletlerini yaşadığımız pandemi kaynaklı iptal ettirmek zorunda kaldım. 17.03.2020 de çağrı merkezinizi arayıp iptal ettirdim ve bana iptal olduğunu 855 küsür tutarın 48 saat içinde tarafıma iade edileceği iletildi. 19.03.2020 de yani 48 saat dolduğunda çağrı merkezinizi arayıp hiçbir iadenin olmadığını ilettim. Onlarda kredi kartı ile alındığı için iadenin 7 iş günü süreceğini iletti. 

26.03.2020 de 7 iş günü dolup herhangi tutarın tarafıma iade olmadığını ilettim onlarda bana zaten bilet iptalinin olmadığını tutar iadesi değil hediye kuponu verdiklerini talebimin bu yönde olduğu için girişin bu yönde yapıldığı iletildi. Ancak talebimin bu olmadığını ücret iadesi yapılacağını 26.03.2020'ye kadar bana hiçbir çağrı merkezi çalışanının farklı bilgi aktarmadığını ilettim. Çağrı merkezi çalışanın bununla ilgili çağrıların dinlenmesi için kayıt açacağını söyledi. Ancak kayıt numarası dahi verilmiyor. Bu kadar kötü ve rahat bir firmayla bir daha asla çalışmayacağımı ve bu olayın bahsedilen tutarın hesabıma yatırılmadığı takdirde ilgili yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm!

Cevaplar

profile-icon Ayşegül 31 Mart 17:04

Hala herhangi bir dönüş yapılmıyor. Sitenizden yazdım dönüş yok, buradan yazdım dönüş yok, çağrı merkezinizden ilettim dönüş yok, ne kadar lakayıt bi firmasınız hala çözüme kavuşturulmadı 17 Marttan beri uğraşıyorum!

profile-icon Ayşegül 27 Mart 16:51

Henüz bir çözüm bulunabilmiş değil hiç kimse benimle iletişime geçme tenezzülünde bile bulunmadı gerçekten pes diyorum! Rezil bi firmasınız!

Değerli Müşterimiz, Öncelikle SunExpress’i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Seyahatiniz, ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecek. Seyahatiniz, ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://customerservices.sunexpress.com websitemizden veya 4440797 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler