24 Ağustos 2016

Sunexpress Havayolları Bilet İadesi+Müşteri Hizmetleri

Sunexpress Havayolları firmasından rezervasyon:2AP*** numaralı bilet adım 6.ayda sonra gitmekten vazgeçtim Bilet iptal için aradığımda telefondaki bayan bana son 48 saat haricindeki iptaller için 50 TL artı hizmet bedelinde kesinti olacağını söylediler telefonu kapattı. 19.08.2016 tarihinden beri aradığım 444 0797 no.lu müşteri hizmetleri aradım 4 gün boyunca telefona kimse bakmadı ve bu ayın 22'sinde açtılar telefonu, biletimi iptal etmek istediğimi söylediğimde 579 TL'ye aldığım biletimin ancak 188 TL'sini iade edeceklerini söylediler. Telefonu açmama sebebi olarak da şirket değişikliği söylediler. Ben daha önce aradığımı vede bana 50 TL ve hizmet bedelinde kesinti olacağını söylediğimde ise size yanlış bilgi vermişler demekle yetindiler sadece bir daha hayatta Sunexpress'le yolculuk yapmam ve de Tüketici Mahkemesi'ne sırf onlara inat dava açacağım.

Ömer 720 Okunma

Cevaplar

  • Ömer26 Şubat

    Hala geri dönüş yapmadınız yıllar oldu yazık size Sunexpress

  • Ömer26 Aralık 2016

    Evet bu mesajı attınız bende siZe tam olarak 4 ay önce istediğiniz bilgileri yolladım o günden beri hala cevap vereceksiniz com yalancı bir firmasınız ilgileniyor gibi görünüyorsunuz ama ilgilenmiyorsunuz

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Sayın Yolcumuz İlgili Şikayetiniz 1608-SUN-08387 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri İlişkileri tarafından gün içerisinde mail adresinize yanıtlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön