23 Mart
Yorum Yap
#10264140

Sunexpress Havayolları Beni 240 Euro Zarara Soktu!

02.03.2018 Fra-Esb uçuşumu 01.03.2018 Dus-Esb olarak değiştirdiniz. Üstelik bulunduğum mevkiye 4-5 saatlik uzaklıkta bir şehre. Sırf sizin bu sorumsuzluğunuz ve Fra hiçbir uçuşunuz görünmediği için biletimi iade etmeye mecbur bıraktınız. Son dakika 240 euroya bilet almak zorunda kaldım. Müşteri hizmetlerinizle görüştüğümde yeni bileti alıp bilet faturalarını size gönderdiğimde mağduriyetimin olumlu şekilde giderileceği söylenmesine rağmen sizin vermiş olduğunuz cevap nasıl bir çelişki yaratıyor? Bu kadar tutarsız çalışıyor olamazsınız. Manevi olarak yaşadığım stresin telafisini asla yapamazsınız ama maddi olarak bile kılınızı kıpırdatmıyor olmanız prestijinizin nasıl yerle bir olduğunun göstergesinden başka bir şey değil. Bundan sonra en son tercihim bile olamazsınız. Hakkımı her yerde arayacağım gerekirse bu olayı mahkemeye kadar götüreceğim beni böyle maddi manevi zarara sokma hakkınız yok.

Ayçin 1.025 Okunma

Cevaplar

  • Ayçin17 Mayıs

    Hala ısrarla anlamamakta direniyorsunuz. Bana sadece şu kısmı açıklamanızı istiyorum; Frankfurt uçuşu almış bir insanın biletinii iptal ettiniz. Bana güya mağduriyetimi gidermek için sunduğunuz uçuş alternatifiniz “Düsseldorf”. Bir km hesabı yapar mısınız lütfen iki şehir arası size kendi ülkenizden örnek vereyim. Ankara uçuşumu gidip Van’a atın sonra bana alternatif sunmuş olun. Bana bu konuda mantıklı bir açıklama yapmadığınız ve gerekçe sunmadığınız sürece benim gözümde ve çevremdeki insanların gözünde itibarsız ve tutarsız bir hava yolu şirketisiniz.

  • Ayçin02 Nisan

    Ezberlemiş gibi sürekli aynı cümleleri yazıp önüme sunmanız çok sıktı artık. Yasal sürede haber vermiş olsanız bile ben niye Düsseldorf’a gidip oradan uçayım ya Frankfurt havaalanıyla arasındaki kilometre farkından haberiniz yok galiba. Hayır düzenli bir uçuş planlayamıyorsanız çekilin bu alandan. Hiç değilse bizi mağdur etmemiş olursunuz. Yasal sürede haber vermeniz benim mağduriyetimi gideriyor mu? Nasıl saçma bir sisteminiz var ya o kadar yazdığım sıkıntıma vereceğiniz tek yanıt yasal süre mi? Erken dönüş yapsam ne yapacaktınız benim için Frankfurt’tan özel uçak mı kaldırtacaktınız? Ben Frankfurt şehrine yakınım ki biletimi de oradan almışım mantıken bunun neyini anlamakta zorluk çekiyorsunuz? Siz bana yasal süre zarfında haber verdiniz diye ben Düseldorf’tan uçmak zorunda mıyım? Bana çözümle gelin ya saçma sapan cevaplarla oyalamayın

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi02 Nisan

    Merhaba Ayçin Hanım, SunExpress olarak hizmet anlayışımızın temelini, siz değerli yolcularımızın memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu maksatla yolculuğunuzun keyifli ve sorunsuz geçmesi ve varış noktanıza zamanında yetişmeniz için her türlü gayreti sarf ediyoruz. Ancak havacılık endüstrisinin doğası gereği, zaman zaman planlamalarda istenmeyen aksaklıklar yaşanabilmektedir. 02.03.2018 tarihli XG 1691 sefer sayılı FRA-ESB uçuşunuzdaki operasyonel sebeplerden dolayı gerçekleşen uçuş değişikliği tarafınıza 17.01.2018 ve 18.01.2018 tarhilerinde ilgili departman tarafından bilgilendirilmek üzere aranmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Bu değişiklik bilgisi size SunExpress tarafından yasal süreç içerisinde verildiği tespit edilmiştir.Bilgilerinize sunarız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler