19 Ekim 2016 #6729013

Sunexpress Havayolları Bavulumdan Kaybolan Eşyalarım

Teşekkürler Sunexpress Havayolları bavulumda bulunan kapalı halde olan elektronik aygıtlarımın bataryalarını sökmek için açıp eşyalarımı talan etmenizden ve birkaç eşyamın da ne hikmetse ortalarda olmamasından dolayı teşekkür ederim.

Mehmet 492 Okunma

Cevaplar

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Yolcumuz, 19.10.2016 tarihinde tarafınıza iletmiş olduğum e-posta’da belirtmiş olduğum gibi, uçuşunuza ait bilgileri kontrol edebilmem için hakkında işlem yapmamızı istediğiniz uçuşa ait bilgileri [email protected] e-posta adresimizden iletmenizi rica ederim. Bagajınıza uygulandığını ilettiğiniz işlemler için tutanak hazırlandı ise bir nüshasını iletmenizi rica ederim. Bagajınıza uygulanan işlemler ve kayıp olduğunu öne sürdüğünüz materyal veya ürünlerin içerikleri ile ilgili de bilgi iletmenizi rica ederim. Kontrol işlemlerinizi ileteceğiniz bu bilgilere istinaden başlatacağım.Uçuş tarihi, rezervasyon numarası, bilet bilgileriniz , bagaj bilgileri talebinize net ve doğru yanıt vermemiz adına önemli bilgilerdir. Sizlere her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirmek isterim. SunExpress'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SunExpress Müşteri İlişkileri.

  • Mehmet22 Ekim 2016

    3 gün geçmesine rağmen hala bir geri dönüşleri olmayan bir firmaya dikkat edin mümkün oldukça uzak durmaya bakın arkadaşlar.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Yolcumuz, İlgili şikayetiniz 1610-SUN-05741 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri Hizmetleri tarafından en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön