04 Eylül 2013 #1991424

Sunexpress Havayolları 30 Dakika Varken Uçağa Alınmadık!

Sunexpress Havayolları'nın dün akşamki İzmir- Diyarbakır 20:10 uçağına 1ay önce bilet almıştık. Havalimanına 3 saat kadar uzaktan geldiğimiz için iki araç değiştirmemiz gerekiyordu ama uçuşumuza 25 dk'dan daha fazla bir süre varken hatta 30 dk kadar bir zamanımız varken uçağa alınmadık. Bagajımızı vermeyelim bizi alın dedik onuda yapmadılar. Halbuki ben uçağa 10 dakika kala yetiştiğimizi bilirim ve uçağın içinde 15 dakika gelen yolcu için bekletildiğimizi bilirim.


Cebimizde beş kuruş para olmadan öylece ortada bırakıldık. Bize bir yol gösterin ne yapmamız gerekiyor dediğimizde hiçbir şey yapamayız dediler. Halbuki +100 lira gibi bir parayla diğer uçuşla uçabilirmiş bunu da araştırıp öğrendik. Hepsi bu kadar da değil.

Duygu 82 Okunma

Cevaplar

 • Sunexpress Havayolları Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Yolcumuz, belirtilen dosya numarasıyla şikayetleriniz kayda alınmış olup cevaplar mail adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • Duygu09 Eylül 2013

  ben hiçbir cevap göremedim . hiçbir şekilde geri dönüş olmadı hiç kimse ilgilenmedi . bundan sonrası hukuk sürecidir. biz her türlü hakkımızı arıyacaz.

 • Duygu09 Eylül 2013

  hiçbir şekilde ilgilenilmedi asla sun expresi tercih etmem artık.

 • Sunexpress Havayolları Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz 817529 nolu ıtem ile Müşteri ilişkileri tarafından cevaplanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön