01 Mart 2016

Sunexpress Havayolları Zorla Sigortaya Kayıt Edip Para Kesiyorlar!

29/02/2016 günü tarihinde Sunexpress Havayolları üzerinden online bilet satın aldım, alırken özellikle extralar olmadan devam et seçeneğini seçtim ancak onay işlemleri esnasında Erv Sigorta adı altında bir seyahat sigortası seçeneği çıktı. Yapılmasını istemeden kutuyu tıklamadan devam ettim ve buna rağmen otomatik kendini eklemiş ve iptal edemedik. Bileti satın alabilmek için devam seçeneğine bastım sonrasında sigorta tutarının banka hesap hareketlerimde kesinti yaptığını gördüm. Böylece istemeyerek ve zorla sigortayı da almış bulunduk. Sunexpress Havayolları firmasının yaptığı bu yanıltmayı tüketici haklarına aykırı buluyorum ve kesilen sigorta tutarının tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Tolga 807 Okunma

Cevaplar

  • Tolga01 Mart 2016

    Sun expressin müşteri ilişkileri yetkilisi yazdığı mail cevabında bu konuyla ilgili yardımcı olamayacaklarını sigorta şirketiyle muhatap olun diye bir yönlendirme yapıyorlar... ... ... ... ... .

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi01 Mart 2016

    Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz 1603-SUN-00097 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri İlişkileri tarafından mümkün olan en kısa sürede mail adresinize yanıtlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön