20 Mayıs 2016

Sunexpress Havayolları Uçağına Yine Alınmadım...

Daha önce Sunexpress Havayolları uçağına alınmamıştım önceki şikayetlerimde kaydı var. Bununla ilgili de tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı. Kendi sözümü çiğneyerek bir daha asla binmem dediğim Sunexpress Havayolları'ndan tekrar bilet alma gafletinde bulundum. Bugünkü saat 07:00 da hareket edecek olan xq****0 sefer sayılı İzmir Adana uçağı için 06:20'de gişeye geldim fakat gişedeki personel diğer aile bireylerini görmeden bilet veremeyeceğini söyledi. Eşimin ve çocuklarımın valizleri xray den geçirdiğini akabinde hemen geleceklerini söyledim ama dinlemedi, eşimin ve çocuklarımın kimlikleri de bendeydi. Personel bana rahat olmamı uçuşun hala açık olduğunu ve gidip eşi ve çocuklarını getirmemi söyledi. Eşim ve çocuklarımı 5dk içerisinde getirdiğimde ise bana uçuşun kapandığını artık uçağa binemeyeceğimizi söyledi. Çoluk çocuk koştururken hiç bu kadar mağdur olmamıştım.

Mustafa 253 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 26 Mayıs 2016

    Beni arayan olmadı, sadece mail yoluyla dönüş yaptılar. Çözüme yönelik bir yaklaşımları yok. Olaya kendi tarafından bakan bir firma.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz 1605-SUN-03563 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri İlişkileri tarafından mümkün olan en kısa sürede mail adresinize yanıtlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön