20 Şubat 2014

Sunexpress Havayolları Personelin Saygısızlığı Ve Yediğim Azar!

07.02.2014'te İzmir'den Lefkoşa'ya 21:10'daki Sunexpress Havayolları uçağına personelin check-in yapmasına rağmen, kimlik nedeniyle pasaport kontrolünden içeri alınmadım. Personele geri gidip durumu izah ettim. Hanımefendi, sizin yüzünüzden basım yanacak daha önce seyahat etmediniz mi ne diye sürücü belgesiyle geliyorsunuz hiç mi bilmiyorsunuz nüfus cüzdanıyla seyahat edildiğini vb. gibi çok özür dileyerek söylüyorum sokak ağzı edasında çıkıştı.

O ara neye uğradığımı şaşırdığım için bayanın ismini alamadım. 35 yaşlarında sarışın bir bayandı. Mağdur olduğum için şunu söylemek istiyorum. Koskoca şirketsiniz niçin çalışanlarınızı eğitimli insanlardan seçmiyorsunuz yada niçin siz eğitimden geçirmiyorsunuz?

Görkem 134 Okunma

Cevaplar

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz daha önce yapmış olduğunuz başvurunuz üzerine 845205 numaralı item ile kayda alınmıştır. Konunuz araştırma aşamasında olup mümkün olan en kısa süre içerisinde Müşteri İlişkileri tarafından yanıtlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön