20 Ağustos 2013

Sunexpress Havayolları İptal Edilen Biletin Geri Ödemesi Yapılmıyor!

Sunexpress Havayolları firmasından İzmir - Erzurum, Erzurum - İzmir seferlerinden 3 kişi gidiş 4 kişi geliş şeklinde uçak bileti aldım. İlk seferinde 2 gidiş 3 dönüş şeklindeydi. Bir süre sonra 1 kişi daha eklendi ve 3 gidiş 4 dönüş oldu.

Son eklenen kişinin gidiş dönüş ödemesi başka karttan, ilk giden 2 gidiş 3 dönüş ise başka kart ile ödendi. Son eklenen 1 kişinin gidiş dönüş iadesini aldım ancak, ilk alınan 2 gidiş 3 dönüş biletlerinin ödemesi hala daha yapılmadı.

Akbank ile aralarında problemler olduğunu söyleyerek sürekli geçiştiriliyorum. En son bayramdan sonra ödemenin yapılacağı söylendi ancak son görüşmede geçiştirmeye devam edildim. Yaklaşık olarak 600 TL'lik bir ödeme yapılması gerekiyor.

Emrah 116 Okunma

Cevaplar

  • Emrah23 Ekim 2013

    kime cevaplandı ben anlayamadım. Geri ödeme yapılacak mı. Yapıldı ise yapıldığına dair bir makbuz yada ilgili bir evrak paylaşabilir misiniz ?

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz 815246 nolu ıtem ile Müşteri ilişkileri tarafından cevaplanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön