16 Ağustos 2016

Sunexpress Havayolları Haksız Kesinti!

Adana'dan İzmir'e 1ll*** rezervasyon numaralı 2 kişilik uçak bileti aldım. Eşimin kardeşinin düğünü vardı, nişanlısı polis memuru olaylardan dolayı Şırnak'a göreve götürdüler, düğünleri iptal oldu. Bende uçak biletimi iptal etmek için Sunexpress Havayolları müşteri hizmetlerini aradım aynen bu konuyu dile getirerek bilet iptalini istedim. Bana 50 TL'lık bir kesinti olacağını dile getirdi ceza cayma bedeli olduğunu söyledi tabi yüksek bir kesinti ama neyse sağlık olsun dedim geçtim. İadeyi onaylıyor musunuz dedi evet dedim ve onaylandı. Bileti 341,96 TL'ye aldım bana iade olarak kartıma geri yatan para Sunexpress 117.00 TL? Bu nasıl bir 50 TL'lık kesinti siz neye istinaden böyle bir kesinti uyguluyorsunuz. 341 - 117: 224 TL'lık kesinti mi olur, lütfen bir an önce bu konuya çözüm bulur musunuz. Bu olaya çözüm bulamazsam gerekli her merciye giderim PNR: 1l***.

Erman 201 Okunma

Cevaplar

  • Erman 04 Eylül 2016

    16 Ağustos'ta buraya müşteri hizmetlerinin arıyacagını yazdınız bugün 4 Eylül 2016 tam 19 gün oldu ve aramadılar!, haksız yere kestiğiniz paramı istiyorum. Bu Millet var olduğu için kazanıyorsunuz, bu siteyi oturup biraz inceleyin sizinle ilgili yüzlercce Şikayetvar millete böyle kazık atmaya devam ederseniz elinde sonunda Rabbim bunu size de evlatlarınıza da ödetir.

  • Erman 22 Ağustos 2016

    Kaç gün oldu hala dönüş yapacaksınız, benim sıkıntımı ne zaman gidericeksiniz?

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Sayın Yolcumuz, İlgili şikayetiniz 1608-SUN-04832 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri Hizmetleri tarafından bugün içerisinde dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön