Sunexpress Havayolları Bilet İadesi+Müşteri Hizmetleri.

Ömer Sait S. |

Sunexpress Havayolları firmasından rezervasyon:2AP*** numaralı bilet adım 6.ayda sonra gitmekten vazgeçtim Bilet iptal için aradığımda telefondaki bayan bana son 48 saat haricindeki iptaller için 50 TL artı hizmet bedelinde kesinti olacağını söylediler telefonu kapattı. 19.08.2016 tarihinden beri aradığım 444 0797 no.lu müşteri hizmetleri aradım 4 gün boyunca telefona kimse bakmadı ve bu ayın 22'sinde açtılar telefonu, biletimi iptal etmek istediğimi söylediğimde 579 TL'ye aldığım biletimin ancak 188 TL'sini iade edeceklerini söylediler. Telefonu açmama sebebi olarak da şirket değişikliği söylediler. Ben daha önce aradığımı vede bana 50 TL ve hizmet bedelinde kesinti olacağını söylediğimde ise size yanlış bilgi vermişler demekle yetindiler sadece bir daha hayatta Sunexpress'le yolculuk yapmam ve de Tüketici Mahkemesi'ne sırf onlara inat dava açacağım.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Sait S.
  26 Aralık
  01:45

  Evet bu mesajı attınız bende siZe tam olarak 4 ay önce istediğiniz bilgileri yolladım o günden beri hala cevap vereceksiniz com yalancı bir firmasınız ilgileniyor gibi görünüyorsunuz ama ilgilenmiyorsunuz

 • 24 Ağustos
  12:01

  Sayın Yolcumuz

  İlgili Şikayetiniz 1608-SUN-08387 dosya takip numarası ile kayda alınmış olup, Müşteri İlişkileri tarafından gün içerisinde mail adresinize yanıtlanacaktır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  SunExpress
  Müşteri İlişkileri.