23 Eylül 2013

Sunexpress Havayolları Bilet Değişim Sorunu!

27.09.2013 23:00 tarihli Lefkoşa'dan İzmir'e olan uçak biletimi işlerim olduğundan dolayı kullanamayacağım. Bu biletim ile annemin gitmesini istiyorum ya da biletimi, farkını verip en yakın sefer ile değiştirmek istiyorum. Müşteri hizmetleri promosyon bileti aldığımı ve değişimin gerçekleşemeyeceğini söylüyor. Ben bileti alırken promosyonlu olup olmamasına bakmadım ama şimdi kendi param ile rezil olduğumu izliyorum.

Tüketicinin en iyi reklam olduğu bu sektörde artık hava yolları kullanan arkadaşlarıma, yakınlarıma SunExpress ile yaşadığım böyle bir sorun olduğunu anlatıp kendi başlarını yakmamalarını söyleyeceğim ve önermeyeceğim. Sizin müşteri memnuniyeti umurunuzda değil.

Berkay 98 Okunma

Cevaplar

  • Berkay24 Eylül 2013

    Cevap gelmiş ama yine telefonda Müşteri Hizmetlerinden dinlediğim boş laflar. Yardımcı olabilmek adına bir şey yok mesajda. SunExpress Havayollarının uzaktan yakından müşteri mumniyeti ile alakası yok. Yardımcı olmadılar.

  • Sunexpress Havayolları Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz ; İlgili şikayetiniz 820556 numaralı item ile Müşteri ilişkileri tarafından cevaplanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. SunExpress Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön