Sunexpress Havayolları Akaryakıt Dökülen Bebek Arabası Ve Bagajlarım!

Av Erin S. |

13.8.2014 Berlin-İzmir uçuşumda 8 aylık bebeğimize ait araba ve tüm bebek kıyafetlerinin bulunduğu valizler leş gibi mazot kokuyordu ve bez valizlerimiz komple ıslanmıştı. Firma ile yazışmalarda hasarlarını kabul edip özür dilediler. Dökülen maddenin ne olduğunu söyleyemedikleri için kuru temizleme yapılamadı.

Faturalar ile sabit zararımı istedim fazlasını değil. Ben bunu isteyince hasar tespit tutanağı istediler. Yok dediğimde o zaman bizim sorumluluğumuz ispatlanamaz ancak müşteri memnuniyet için 100 TL ödeyebiliriz diyerek dalga geçtiler! Oysa aynı gün havaalanında fotoğraflarını çekip crm@sunexpress.com'a hasar bildirimde bulunmuştum. Avukat olduğumu dava açacağımı söyledim hala tık yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Av Erin S.
  23 Mart
  10:09

  Zararımın giderileceğine dair e-posta atarak faturaları talep etmiş ve faturalar tarafınıza iletildiği halde 3 aydır ödeme yapılmadı. Dava mı açmak gerekiyor illa ki.

 • Av Erin S.
  22 Eylül
  12:06

  Tahmin ettiğimiz üzere hiçbir gelişme olmadı. DAva açıyoruz.

 • 16 Eylül
  09:42

  Sayın Yolcumuz ;

  Daha önce yapmış olduğunuz müracaatınız üzerine oluşturulan 875260 şikayet takip numarası ile mümkün olan en kısa sürede mail adresinize yanıt gönderilecektir.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  SunExpress Müşteri İlişkileri