10 Aralık 2014

Sunar Medya Duman Konseri Fiyaskosu!

Bugün Bostancı gösteri merkezinde yapılan Duman konseri hayatımda gördüğüm en kötü organizasyondu. Daha fazla para kazanma hırsıyla Sunar Medya isimli organizasyon şirketi biletleri yırtmadan alıyor. Daha sonra onları toplayarak yeniden satıyor! Mekan o kadar kalabalık ki bırakın konser dinlemeyi nefes almak bile imkansız.

Bu hem insanlar için bir eziyet hem de vergi kaçırmaktır! 15 dk. dayanamayıp çıktım. Tamamen Boşa harcanmış bir para. Bundan sonra Sunar Medya'nın yaptığı hiçbir organizasyona katılmayacağım ve çevredekileri de uyaracağım. Bostancı Gösteri Merkezi'de kapasite ve alınan insan kontrolü yapmadığı için sorumludur. Firmayı defalarca aramama rağmen telefona cevap veren olmadı.

İlyas 1.300 Okunma

Cevaplar

  • Sunar Medya Temsilcisi12 Aralık 2014

    Merhaba, Öncelikle şikayetiniz okudum ve üzüntülerimi bildirmek isterim, bizler duman ekibi ile bir bostancı klasiğini 4 yıldır yapıyoruz bu konuyla alakalı olarak ilk defa şikayet aldım ,sizin söylemiş olduğunuz biletlerin toplanma sebebi dışarı çıkılıp bulunan bariyer aralarında bileti olmayan arkadaşlarına verilmesinden dolayı toplanıyor çünkü bunun önüne geçemiyoruz bunun fazla para kazanması ile alakalı bir durumumuz asla olmuyor iade yapılmıyor ,sıcaklık konusunda ise içeride yeni havalandırma sistemi yapıldı ve kapasitenin üstünde seyirci alınmadı , sıcaklığın sebebi çok fazla oynandığı ve gençler tarafından çok sevilen bi grup olduğu ve bir ağızdan şarkıları söylendiği için biraz sıcak olması sizde takdir edersiniz ki normal konuyla alakalı olarak size nasıl yardımcı olabilir Sevgiler, Sunar Medya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön