13 Ocak
Yorum Yap
#11439048

Süha Turizm Bilet Değişikliği Sorunu!

09.01.2019 tarihinde Saat 18:15 de Niğde - Kayseri seferinde Otogara 35 dakika önce geldik. Bagajlarımızı verip hareket saatine 10 dakika kala otobüsteki yerimize oturduk. Bir an evde çok önemli Dosyalarımı unuttuğumu fark ettim. Hemen muavine bildirip durumu izah ettim. Bagajlarımızı tekrar indirtip bir sonraki sefere kaldığımızı belirttim. Niğde yazıhanedeki yetkili görevli kişiye de aynen durumu tekrar izah ettim. Biletimizi bir sonraki yani saat 19:15 deki sefere aktarılmasını rica ettim. Aldığım cevap ise "olmaz yapamayız" oldu tekrar bilet almamız gerektiğini söylediler. Ne kadar dil döktük isek yanıt olumsuz du. (Tamam unutan benim, ama hizmet böyle olmamalıydı) Bileti tekrar almam önemli değil ama ben hep hislerimde yanılmamışımdır. Ne zaman bir otobüsle seyahat edersem hep bilgi amaçlı hareketten önce resim çekerim, aynen o günde olduğu gibi. Tekrar ikinci kez biletimizin değiştirilmesini rica ettiğimde bize bu sefer otobüse yetişemediğimiz için hareket saatinde otogar'da olmadığımız için yapamayacaklarını belirttiler. (Resmen yalan söylüyorlar, kanıtlar elimde olmasına rağmen) Ben tüm şirketin çalışanlara değil Niğde Otogar daki yazıhanede çalışan sorumlulara "hakkımı helal etmiyorum. " Ben kimsenin hakkını yemedim onun içinde huzurluyum. Bana haksızlık edenlerde bir gün karşılığını bulmuşlardır. Onlarda o gün geldiğinde geriye dönüp bir düşünsünler. Bu kimin ahı diye. Yazılan şikayetlere bir bir göz attım, bir şeylerin değiştiğini fark edemiyorum, bu böyle devam edecek, gene değişmeyecek. Ama bilinsin belki bir vicdanlı sorumlu kişi okursa onun vicdanına bırakıyorum. Değiştirmek onların elinde...
Ben tekrar Süha Turizm den bilet alarak 2 saat sonraki otobüsle seyahatimizi tamamladık. Şükürler olsun, sağ salim Almanya'da ki yuvamıza sevdiklerimize kavuştuk, bizi sağ salim, çarşamba günü 09.01.2019 akşam saat 20.15 deki seferi Kayseri'ye gerçekleştiren Kaptana sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Kendine yapılmasını istemediğini şeyleri başkalarına yapma. Hak yeme, haklı isen hakkını ara, insanları seversen o zaman insanlığın değerini bilirsin, yaşamayı sev, insanları mutlu etmeyi öğren, kalbini hep temiz tut. O zaman hayat sana mutlulukla güler.
Sonsuz Saygı ve Sevgilerimle.
Güzel Yurdum türkiyem.
A** bir gurbetçi

Ahmet Ahmet 563 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler