21 Ağustos 2013

Süha Turizm Çocuk İndiriminin Yapılmaması!

Süha Turizm otobüs firmasının Nevşehir oto gar şubesinde 16 ağustos 2013 tarihi ve saat 14. 40 da İzmir için bilet aldım kızım B** K** 6 yaşında olması hasabiyle çocuk indirimi talep ettim. Görevli bilet bulduğuna şükret indirim yapamam diyerek cevap verdi. Bunun üzerine bende 19 ağustos 2013 Süha Turizm 22. 30 aracı için 39-40 numaralı koltukları 120 tl ödemek suretiyle aldım bu olay firmanın kayıtlarında mevcuttur. daha sonra tekrar telefonla görüştüm.

şikayet edeceğimi söyledim bildiğin yere şikayet et, bir şey çıkmaz, senin gibi çok şikayet eden var diyerek telefonu kapattı. Kanunlarımızın biz vatandaşlara vermiş olduğu hakları neden kullanamıyoruz? Bizim mağduriyetimizin giderilmesini arz ederim.

Lütfü 236 Okunma

Cevaplar

  • Lütfü 28 Ağustos 2013

    çünkü yaklaşık 10 gündür beni arayan soran oladı böyle büyük ve karizmat,k firmaya yakışmıyor

  • Lütfü 22 Ağustos 2013

    süha otobüs firmasının nevşehir oto gar şübesinde 16 ağustos 2013 tarihi ve saat 14. 40 da izmir için bilet aldım kızım banu kara 6 yaşında olması hasabiyle çocuk indirimi talep ettim görevli bilet bulduğuna şükret indirim yapamam diyerek cevap verdi. 120 tl ödemek süretiyle iki koltuk satın aldım bu olay firmanın kayıtlarında mevcuttur. daha sonra tekrar telefola görüştüm şikayet edeceğimi söyledim bildiğin yere şikayet et bir şey çıkmaz senin gibi çok şikayet eden var diyerek telefonu kapattı. nevşehir yazıhanesindeki bunu söyleyen kişi bende özür dileyecek ve maddi mağduriyettim giderilinceye kadar bu şikayetimi her gün yazacağım taki bu kanun tanımazlar yasal yola gelene kadar slm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön