Süha Turizm Çocuk İndiriminin Yapılmaması!

Lütfü K. |

Süha Turizm otobüs firmasının Nevşehir oto gar şubesinde 16 ağustos 2013 tarihi ve saat 14. 40 da İzmir için bilet aldım kızım B** K** 6 yaşında olması hasabiyle çocuk indirimi talep ettim. Görevli bilet bulduğuna şükret indirim yapamam diyerek cevap verdi. Bunun üzerine bende 19 ağustos 2013 Süha Turizm 22. 30 aracı için 39-40 numaralı koltukları 120 tl ödemek suretiyle aldım bu olay firmanın kayıtlarında mevcuttur. daha sonra tekrar telefonla görüştüm.

şikayet edeceğimi söyledim bildiğin yere şikayet et, bir şey çıkmaz, senin gibi çok şikayet eden var diyerek telefonu kapattı. Kanunlarımızın biz vatandaşlara vermiş olduğu hakları neden kullanamıyoruz? Bizim mağduriyetimizin giderilmesini arz ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı Kampanya - Üyelik - İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Lütfü K.
  28 Ağustos
  17:48

  çünkü yaklaşık 10 gündür beni arayan soran oladı böyle büyük ve karizmat,k firmaya yakışmıyor

 • Lütfü K.
  22 Ağustos
  15:00

  süha otobüs firmasının nevşehir oto gar şübesinde 16 ağustos 2013 tarihi ve saat 14. 40 da izmir için bilet aldım kızım banu kara 6 yaşında olması hasabiyle çocuk indirimi talep ettim görevli bilet bulduğuna şükret indirim yapamam diyerek cevap verdi. 120 tl ödemek süretiyle iki koltuk satın aldım bu olay firmanın kayıtlarında mevcuttur. daha sonra tekrar telefola görüştüm şikayet edeceğimi söyledim bildiğin yere şikayet et bir şey çıkmaz senin gibi çok şikayet eden var diyerek telefonu kapattı. nevşehir yazıhanesindeki bunu söyleyen kişi bende özür dileyecek ve maddi mağduriyettim giderilinceye kadar bu şikayetimi her gün yazacağım taki bu kanun tanımazlar yasal yola gelene kadar slm