Süha Turizm Bagaj İçin Haksız Yere Ücret Talep Etti!

Barış Ç. |

Süha Turizm'i kullanan ve yakınlarıma kullandıran biri olarak genelde küçük bir el çantam ile seyahat etmekteyim. Dün saat 21:00 Bodrum otobüsüne Kayseri' den bindim. Emanet olarak da 4 adet küçük kutum vardı (yazıcı büyüklüğünde). Muavinlerinizden ikisi ve otobüs şoförlerinizden biri sorun çıkarttı. Eşyalarım için 20 TL talep etti. Neyse, bindik otobüse. Para vermedim. Söke'de inerken muavin tekrar para talep etti.

Sorum şu; 4 adet kutum anca 30 kg gelirdi ve benden para talep ettiler. Fatura vs zaten verilmedi. Bunun cezasını küçük bir uyarı ile mi geçiştirmeyi düşünüyorsunuz? Yoksa ben Vergi Dairesine şikayet mi edeyim?

Etiketler :

Personel Davranışı Bagaj Limit ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Barış Ç.
    14 Temmuz
    11:38

    1)4 adet kutum anca 30 kg gelirdi ve çakallık yaparcasına benden para talep ettiler...fatura vs zaten verilmedi bunun cezasını küçük bir uyarı ile mi geçiştirmeyi düşünüyorsunuz?yoksa ben vergi dairesine şikayet mi edeyim 2)30 kg ın adını bile anmadılar 4 küçük kutu ve el çantam büyük bir valizin kapladığı kadar alan kaplamışken kutuların adetine göre mi iş yapıyor sizin çalışanlarınız?3)bu yollarda alınan paralar kimler arasında paylaştırılıyor?4)şoförlerinize sigara, kemer bağlamama bağlatmama vs için bizler göz yumar ve yardımcı olurken şikayet etmezken(!) sizler bir büyük valizin kapladığı kadar alanı kaplayan kutularım için niye anlayış göstermediniz?