23 Temmuz
Yorum Yap
#10691365

Su Karakuş Saygısızlığı Ve Kandırması

Kendisine hizmet almak için EFT ile nakit para yolladım. Yolladığım miktar toplamda 1350 TL. 15 gün içinde çalışma sonucu göndereceğini söyledi ki Web sitesinde de yazıyor. 25 günde zorla aldım. Aralardaki maillerime cevap vermedi. Ofisine gittiğimde bana kapı açmak yerine bir yolunu bulun içeri girin beni aşağı indirmeyin dedi. En son attığım maile de fotoğraflardaki gibi cevap verdi. Şimdi bu kadın müşterisine kaba davranıyor, müşteriyi azarlıyor ve bunu bir marifet sayıyor. Paranızı asla iade etmiyor. Söz konusu hizmeti de size asla tam olarak sunmuyor. Ben kötü yorumlara rağmen bir kere deneyeyim dedim ama başkaları yanmasın diye yazıyorum.


Kendisine astroloji diye gidersiniz tılsım diye bir şeyle önünüze çıkar. Harita yorumlar ve kendi söylediği başınıza gelecek diye iddia ettiği bütün yorumları daha sonra sizin birey olarak suçunuzmuş veya yaptığınız bir şeymiş gibi yüzünüze çarpar. İnsanlardan para alıp basit bir hizmet sunacak ama o arada sadece kavga eder durur.


Asla da bir insanla konuşmayı bilmiyor. İnternet ortamındaki videolarda resmen rol kesiyor. Ama yüz yüze konuştuğunuzda, telefonda veya mailde kesinlikle çok kaba, aşırı saygısız bir insan. İlk başta para göndermeniz gerekiyor hizmet almak için. Ben parayı gönderip de mail attığım an pişman olmuştum. Para iade etmediği için sizi kendisiyle muhatap olmaya mecbur bırakıyor ve de profesyonellikten uzak bir biçimde davranıyor.

Birsu 1.245 Okunma
Ziyaretçi Yorumları