Stzint.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Stzint.com Firmaların Adını Kullanarak Yanıltıyor!

4.633
Ali
Ali 07 Temmuz 2022 09:10

Bana Hepsiburada partner işe alım müdürüyüm diye tanıtıp Stzshop. Vip uygulamasından para yatırıp komisyon ödenerek para kazanacaksınız dediler. Ve vip1 vip2 vip3 diye uygulamada bölümleri açıp paranız katlanacak dediler ilk başta 100 yatırıp 300 yatırdılar 300 yatırdım 800 verdiler 500 yatırdım daha sonrasında uygulama içinde birkaç kez para yatırmam istendi ve yatırdım bende paramı geri almak için ama yine vermediler katladılar sürekli en son 17bin yatırmam istendi ve onu da yatırdım 114 bin tl hesabınıza yatırılacak dediler ama 1 ay geçti hala yatırmadılar.

Ben çok mağdur durumdayım konuştuğum kişiler telefonlarınıda kapattılar. Uygulamasından çıkardılar ve benim çok param gitti ve kime nereye şikayet edeceğimi bilemedim Hepsiburada ve Amazon şirketlerinin işbirliğiyle dediler bana başta ve Hepsiburada ve Amazon şirketinin bilgisi dahilinde değilse bile buna el atmalılar kendi isimleri lekeleniyor çünkü bir daha alışveriş yapmam ben şahsen bu olaydan dolayı ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

Ali
Ali10 Temmuz 2022 11:39

Stzshop. Vip uygulamasından iş yaptırdılar ve hala bir şikayetimle ilgili sonuç yok?

Benzer Şikayetler

profile
1.389
14 Temmuz 2022

Stzint.com Yanıltıyor

Önce Stzshop sonra Stzint şimdi ise Stzmall.com oldu halen daha devam ediyorlar firma adı sürekli değişiyor bence paraları yatırmamak için de her türlü seni zorluyorlar ve senden daha çok para almak için ellerinden geleni yapıyorlar tuzaktan başka bir şey değil ben bankaya bildirip şikayette bulundu...

profile
1.640
06 Temmuz 2022

Stzint.com Ödememi Yapmadılar

Stzint.com'a başta para yatırıp günlük görev yapıyorduk ve kazanıyorduk sonra kar etmeden para yatırmanız gerekiyor dediler yatırmayınca hesabı donduruyorlar mecbur yatırdım büyük meblağ da fakat sonra ödeme yapmadılar yüklü miktarda çekim yapacağımız için ödememizi yapmadılar.

profile
1.834
30 Haziran 2022

Stzint.com Önce Güvendirdi Sonra Ortada Bıraktı

Stzint önce güven sağladı sonra yanılttı ana parayı bile çıkaramadık. Önce ödeme emirleri yerine getirilmedi, sonra site erişimi sonlandırıldı. Türkiye de işlemin en tepesinde olan biri için suçlamalar da bulundular. Sonra fişi çektiler. Mağduruz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Zümrüt
Zümrüt
 

Merhaba siparişleri onay ve gönderim yapıp komisyon kazanan bir işe bağlandım ve git gide büyük miktarda yatırım yapmış oldum. Şikayetinizi okudum çok benzer bir durumdayım eğer olursa sizinle danışabilir miyim emin olmak için çünkü sistem profesyonel çalışıyor ve paramı yatırıp geri alabilecekmişim gibi de geliyor. Herhangi bir uygulama üzerinden ekran görüntüsü vs. Size göndersem olur mu bir kontrol sağlayabilir misiniz?