Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Stradivarius ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Trendyol'dan Stradivarius Mont Aldım Bana Defolu Ürün Gönderdi

2.369
Afag
Afag 07 Şubat 2022 15:44
Trendyol'dan Stradivarius Mont Aldım Bana Defolu Ürün Gönderdi

Ben 17 Aralık Trendyol ® vasıtası ile Stradivarius'tan mont sipariş ettim (700 TL) mont bana defolu geldi anında Trendyol'a yazdım resimlerin gönderdim bana iade kodu verdiler, benim çalıştığım kargo şirketi ile geri gönderdim. Artık iki aydır bana paramı vermiyorlar. İlk defa dediler ki bana ürün başka ürün ismiyle gelmiş, şimdi de yalnız gelen urunu güya geri gönderdiklerini söylüyorlar. Ama benim kargo söylüyor ki ürün bize gelmedi. Lütfen bana paramı geri almakta yardımcı olunuz.

Benzer Şikayetler

profile
103
24 Şubat

Stradivarius Ayakkabıda Gizli Alarm

Stradivarius online internet sitesinden bot aldım. Sipariş numaram: 50082518038. Üzerimde bu bot varken 2 farklı AVM'ye gittim. Her girdiğim mağazada ötüyorum. İlk önce kredi kartlarımdan olduğunu sanarak kredi kartımı iptal ettirip yeni cüzdan alarak kartları birbirinden ayrı yerlere koydum. Sonra ...

profile
89
07 Şubat

Stradivarius Ürünün Kargoya Verilmemesi

1 Şubat ta 50081601068 sipariş numaralı ürünü sipariş verdim, fakat hala kargoya verme tenezzülünde bile bulunmadınız? Kar yağışları başladı mont giyeceğim ama elimde mont yok. Bu nasıl ilgisizlik kargoya vermek bu kadar mı zor? Kendinizi bir bizim yerimize koyun gerçekten!

profile
74
04 Şubat

Stradivarius 13 Gündür Gelmeyen Mont

50162030345 numaralı siparişimden 13 gündür haber yok UPS Türkiye 'de görünüyor 1 haftadır ama bana ulaşmıyor. Defalarca kez WhatsApp hattına yazdım sonuç alamadım bu kış gününde size güvenip montsuz kaldım. Kargo takip no vs bile yok siparişimin kaybolduğunu düşünmeye başladım.

profile
243
23 Ocak

Stradivarius Siparişim Ve  Param Yok

Stradivarius uygulamasından 2 tane mont siparişi verdim 17.01.2023 tarihinde uygulamanın sipariş bölümünde reddedildi yazıyor başka hiçbir açıklama yok yani sipariş iptal mı edildi iptal edildiyse neden ücret iadesi yapılmıyor uygulamada WhatsApp iletişim numarası var yazıyorum cevap yok uygulamada ...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .