Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Stradivarius ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve sonuçtan hiç memnun değil

Stradivarius Ürünümü Belirsiz Kargoya Verip Siparişimi İptal Etti

92
Merve
Merve 17 Ocak 11:33

05.01.2023 50076891902 numaralı sipariş ile online den ürün aldım. 15.01.2023 'de Asil Kargo ® diye bir firmaya kargın verildi dediler. Kargoyu aradığımda ise olduğum bölgeye dağıtım yapmadıklarını ve mağazanın bunu bilerek yine de siparişi teslim ettiğini bildirdi. Dağıtım yerleri ellerinde mevcut iken nasıl böyle bir hata yapılabilir anlayamıyorum. Gerçekten çok yazık. Günlerdir insanları bu şekilde bekletiyor musunuz gerçekten. Bu iş takipsizliğidir. Boşvermişliktir. Uygun bir çalışma şekli değildir. Gerçekten çok yazık.

Benzer Şikayetler

profile
44
2 hafta önce

Stradivarius Outlet Çanta Eziyeti

videoplayer-icon

Daha önceki alışverişlerimde herhangi bir sorunla karşılaşmadığım güvendiğim markadan büyük eziyet yaşadım. Sipariş olarak verdiğim çantayı defolu outlet ürün gönderimi sağlandı. Acilen çözüme ulaşmasını istiyorum. Dönüşün yapılmasını bekliyorum. Hatanın telafiye ulaşmasını istiyorum.

Stradivarius Outlet Çanta Eziyeti
profile
73
2 hafta önce

Stradivarius Defolu Ürün Sorunu

Stradivariusta beğendiğim çantayı almak için iki ayrı mağaza gezdim. Mağazalar da bulunan çantalar defolu olduğu için mağaza personelinin önerisiyle online sipariş vererek yeni bir ürün gelmesini bekledim. Mağazaya gelen ürün yine defolu çıktı, iade gerçekleştirip tekrar sipariş verdik bu konuda ban...

profile
81
3 hafta önce

Stradivarius.com Sipariş Verme Sorunu

stradivarius.com güvenli değil 5 kere aynı siparişi vermeye çalıştım ancak bankam izin vermediği için iptal edildi. Farklı bir banka ile de 2 kere denedim ancak site hata veriyor. Artık denemeyi bıraktım. Bu kadar siparişimin iptal olmasına rağmen Merkezden kimse dönüş yapmadı.

profile
364
3 hafta önce

Stradivarius İade İşlemimi Gerçekleştiremiyorum!

Stradivarius'tan 50166615979 sipariş numaralı pantolonumu iade etmek istiyorum fakat iade kodu sürekli hata veriyor altı defa farklı iade kodunu denedim ancak hala hata vermekte başka şekilde iademi gerçekleştiremiyorum müşteri temsilcileri aynı işlemi ısrarla tekrarlıyorlar alt tarafı bir pantolon ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .