Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Stradivarius ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Stradivarius Stok Olmamasına Rağmen Satış Yapıyor

333
Ebrar
Ebrar 20 Ocak 13:08
Stradivarius Stok Olmamasına Rağmen Satış Yapıyor

Stradivarius'un uygulamasında 11 Ocak tarihinde sipariş verdim. Ürünlerin 13 Ocak 19 Ocak arasında teslim edileceği yazıyordu. Şu an 20 Ocak ve hala işlemde görünüyor. Müşteri hizmetlerini aradım stok yok dendi. Stok olmayan ürünün satışını nasıl yapabilirsiniz dediğimde 24 saatte bir güncelleniyor dendi.

Günümüz teknolojisinde böyle bir bahaneye sığınmak çok komik. Detaylı bilgi alabilmek için WhatsApp ® hattı ve online mesajlaşmayı da yazdım ancak geri dönüş olmuyor. Bu nasıl bir hizmet politikası. Stok gelecek mi gelmeyecek mi o bile belli değil. Derhal bilgi verilmesini istiyorum. Stokta olmayan ürünlerin satışını yapıp insanları bekletip mağdur edemezsiniz.

Benzer Şikayetler

profile
335
2 hafta önce

Stradivarius Deprem Bölgesi Ürün İadesi

Stradivarius onlinedan aldığım 50081710134 numaralı siparişimi Diyarbakır'a teslim edilmek üzere almıştım, deprem sebebiyle ürünlerimi iptal etmek istedim. Kendilerine ulaştım ancak kargo dağıtacak diyerek iptal sağlanmadı ancak bir aydır bana ne ürün ulaştı ne de iade edildi.

profile
97
4 hafta önce

Stradivarius Ürün Teslim Edilemedi

Bu ikinci ürün sipariş edisimdi. Her seferinde siparişi kendi kendilerine iptal ediyorlar. Söyledikleri hafta kar tatiliydi ve evden hiç çıkmadık. Gelip de ulaşmaması mümkün değil. Telefon numaramızı da boşuna alıyorlar herhalde, geldiğine dair arayan, mesaj atan da yok. WhatsApp tan iletişime geçin...

profile
69
09 Şubat

Stradivarius Defolu Ürün İadesi

Stradivarius online alışverişten sipariş no: 50081664032 ürünümü 07.02.2023 de 18:26 da Forum Bornova mağazanızdan teslim aldım. Ürün kusurlu geldi. Aynı mağazadan 09.02.2023 tarihinde 21:30 da iade etmek istediğimde fatura çıktısı istendi. E*** hanım ve m*** bey tarafından ürünün kusuruna bile bakı...

Stradivarius Defolu Ürün İadesi
Stradivarius Defolu Ürün İadesi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Beyza
Beyza
 

Ürün geldi mi benimde aynı şekilde hala kargolanmayan ürünün var ona göre iptal edeceğim de